Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha heti 1-2 szállal szívok el...

Ha heti 1-2 szállal szívok el a leggyengébb cigiből, akkor még lehetnek nagyobb gondjaim? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok' 15éves vidéki fiú vagyok. Heti 1-2 szálat szoktam elszívni, általában fehéret. Van asztmám, de már nem szokott rohamom lenni meg semmi ilyen. Ugye ettől még nem fogok, olyan undorítóan krákogni, mint az erős cigisek?
2010. aug. 21. 23:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Hát figyelj jó lehet félre értettem meg prédikálok itt de ha már cigi az jó nem lehet.

Hosszútávon ez a heti 1-2 szál is épp olyan káros tud lenni.

Nekem öcsém is így kezdte és ő is elég hosszú ideig csak heti 1-2-t szívott (buliba) és most heti kb 1 doboznál jár, ő sem akart rászokni meg semmi de a végén már ez így alakult és most azzal kinlódik hogy ne emelkedjen neki a heti adag sőt hogy csökkentse és végül leszokjon teljesen.

De hát te döntésed, ez csak az én véleményem.

2010. aug. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Igazad van! Bocs, hogy bunkóztam! ..csak mióta barátkozok az ilyen nagy cigisekkel, azóta nekem is van egy ilyen kényszerem. Persze kínáltak, de nemet mondtam, mások előtt nem nagyon szeretek. Meg nem menőből csináltam. De igazad van, sok pénz lesz ..meg asztmára nem jó..
2010. aug. 22. 00:18
 13/20 A kérdező kommentje:
Persze most nem biztos, hogy egyből.. de ha csökkentem mégjobban és végleg!
2010. aug. 22. 00:20
 14/20 anonim ***** válasza:

Semmi baj csak hú én tesómnál is tiszta ideg lettem mikor megtudtam és most ez megint előjött bennem :)

Nem szeretem ha az emberek még ilyen módon is jobban tönkre teszik magukat.

Eddig az asztmám el is kerülte a figyelmem. Ha az esetleg ad egy kis akaraterőt akkor gondolj arra hogy ha cigizel akkor lehet olyan reakciót vált ki belőled hogy ismét előjönnek a rohamok ami persze cigi nélkül is bármikor előfordulhat sajnos.

2010. aug. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
vagyis asztmád
2010. aug. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Én azért szoktam rá,hogy bekerüljek egy klikkbe gyerekkoromban,azóta is átkozom a napot!

Hagyd az uj haverjaidat ha azon múlik,de ne szokj rá!!!!

Nekem mára COPD-m lett tőle,ami szépen lassan megöl majd.

Erre vágysz?Kínok közt megdögleni?

Menj el sportolni,uszni-futni..ott is találsz majd barátokat.Valószinüleg értelmesebbeket mint azok akik vannak.

2010. aug. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
1 szál is sok ebben a méreganyagokkal tele világban!!Kapsz eleget a tudtodon kivül is.
2010. aug. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én 17/f vagyok, és napi 3-4 szálat szívok. Egyéb okok miatt szívom, nem "menőségből". Heti 1-2 szál, PLÁNE FEHÉRBŐL, nem sok. Tényleg nem sok, de nem is jó. Ha folytatod, mert megnyugtattak, hogy heti 1-2 szál nem sok, akkor hamarosan heti 3-4 szál sem lesz sok. Így tovább, a napi egy-két dobozig...
2010. aug. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Nem fogok többet cigizni. Főleg az emberek nagyrésze aki rákos, azok közül a legtöbb tüdőrákos. Így is lehet, hogy az leszek, de nem kockáztatok. A társaságot nem szeretném hanyagolni, mert attól függetlenül, hogy cigiznek vagy sem, igaz barátok. De ha kínálnak nemet mondok, egyszer mennt, legközelebb is menni fog. Amúgy tényleg nem sok értelme van. Akaratos ember vagyok és ha nem akarom, nem cigizek. Köszönöm a "bíztatást" és, hogy felnyitottátok a szememet! *.* Lehet, hogy pont nektek köszönhetem, hogy pl. 10évvel késöbb fogok meghalni. :)
2010. aug. 22. 15:52
 20/20 anonim ***** válasza:
cigizés helyett inkább üss le szúnyogokat ,az hasznos
2010. aug. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!