Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha heti 1-2 szállal szívok el...

Ha heti 1-2 szállal szívok el a leggyengébb cigiből, akkor még lehetnek nagyobb gondjaim? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok' 15éves vidéki fiú vagyok. Heti 1-2 szálat szoktam elszívni, általában fehéret. Van asztmám, de már nem szokott rohamom lenni meg semmi ilyen. Ugye ettől még nem fogok, olyan undorítóan krákogni, mint az erős cigisek?
2010. aug. 21. 23:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem addig hagyd a francba a cigit, amíg rá nem szoksz! Büdös, és felsorolhatatlan mennyiségű méreg van benne. 15 évig szívtam, úgyhogy tudom mit beszélek!! :D

Nagyon örülök, hogy nem hiányzik!

Hagyd a p.csába!!! Minek szívod??!!

2010. aug. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
100%
He:D, hát az össze haverom így kezdte. Még mindig a fülembe cseng ez a mondat is hogy "csak buliba". Aztán persze mind kajak elkezdett cigizni. A heti 1-2ből lesz később heti 4-5 és így tovább. Nem érdemes elkezdeni, ráadásul kibszott büdös és annyi rajta az adó mint a rohadás.
2010. aug. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! én nem szoktam rá! már több mint fél éve csak heti egy nagyon ritkán 2 szálat szívok. Bulikban nem szoktam! :D Nem menőből szívom.
2010. aug. 21. 23:45
 4/20 anonim ***** válasza:

Ha nem szoktál már akkor minek szívod??? Ezt nem értem.

Addig hagyd abba míg nem késő bár szerintem már most az.

Amúgy tök mindegy hogy heti 1 szálat vagy napi 1 szálat..szívsz attól még ugyan úgy vannak káros hatásai.

2010. aug. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

szerintem az olyan kevés, hogy szinte semmi


Én napi 2 dobozt szívtam, az már sok volt, most lementem napi fél dobozra. Valahogy majd abbahagyom teljesen, csak nem akartam azt, hogy soha ne dohányozhassak :)


Akarat kérdése az egész. Ha nem vagy olyan gyenge jellem, akkor nem szoksz rá. Én rászoktam, és körülöttem mindenki, de ismerek olyat is mint te, aki csak nagyon ritkán cigizik, és a barátnője pl egyáltalán nem, és ő is évek óta így csinálja, és valszeg már így is marad.

2010. aug. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
de azért nem m1 hogy milyen erősségűt szívok. heti 1 és fehér.
2010. aug. 21. 23:50
 7/20 A kérdező kommentje:
akkor tehát ez így nem olyan káros? nem sok? ..mert szóltak már hg fejlődő szervezetnek ez meg az.. de haverom napi 3-4 szálat szív. Az sztem már sok..
2010. aug. 21. 23:52
 8/20 anonim ***** válasza:
Ha látszik a válaszaidból hogy nem érdekel aki azt mondja hogy hagyd abba csak az érdekel aki azt mondja hogy ez nem sok..akkor minek kérdezed?! Ha nem akarod abba hagyni már pedig látszik hogy nem hát akkor ne hagyd. Majd meglátod mi sül ki belőle.
2010. aug. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Figyelj én nem prédikációt kértem! Nem is írtam, hogy le akarok szokni, csak azt kérdeztem, hogy sok-e? Ha tényleg nagyon sok leszokom! Félreértettél!
2010. aug. 22. 00:03
 10/20 A kérdező kommentje:
jó lehet igazad van! Mert tényleg nem akarok egyenlőre leszokni. De ha tényleg annyira durva akkor lehet.
2010. aug. 22. 00:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!