Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 13 éves vagyok (lány) nem...

13 éves vagyok (lány) nem szoktam rá a dohányzásra, de néha rágyújtok hetente egyszer vagy netán 2-szer de néha viszont nagyon kívánom de kibírom, lehetek még függő vagy lehet vmi bajom?

Figyelt kérdés
2008. dec. 5. 13:56
1 2
 11/11 anonim válasza:
16 vagyok a barátnöm is 16. nemcigizek de barátnöm cigizett egy ideig leszoktattam. eltörem és vizbe áztattam az öszes szálát amit vett. majd leültem vele beszélgetni hogy ha továb cigizik akkor mien lesz a szája szag a körmei szinei és a fogai szinei. majd mondtam neki ha tovább folytatja feleöm azt csinál amit akar ugy él ahogy akra de! nélkülem.... 5 hónappal utánna hogy sikerült róla lebeszélnem megköszönte nekem hogy leszoktattam róla mert nemlettek sárág a fogai kátrány szagú a szája és megmentettem az életét egy életre stb... 13 évesen elkezdesz cigizni számold már ki hogy 16-17 éves korodra mien szagu szád lesz és mien szinárnyalaut körmeid ? egy nönek sárga cigszagu ujak és körmök ? hát annál undoritobb nem létezik a világon. sajnálni tudlak hogy ien társaságba vagy... én letenném a helyedbe mert nagyon megszivod ám a pasikkal vagy én tévedek ? javitsatok ki... de én nemszolok bele csak leírom véleményem, az is egy megodás hogy lepukkant cigis pasival jössz ösze és fujj én bel se merek ezekbe gondolni. bon voyage
2009. febr. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!