Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen márkájú és azon belül...

Milyen márkájú és azon belül tipusú legyen az első cigim?

Figyelt kérdés

Nem akarok rászokni,csak 1 szálat ki szeretnék próbálni. Szeretnék venni 1 doboz simát meg 1 doboz mentholosat. Milyen legyen a sima,és milyen márkájú legyen a mentholos?

Anti-dohányosok ne írjanak.


2010. aug. 19. 20:12
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Multi legyen a mentol.
2010. aug. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 Morfologus ***** válasza:
Kék Pall Mall és mentolos Marlboro
2010. aug. 20. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Ok,kösz de vhol azt olvastam a mentholos marbi-ról hogy nem annyira jó mert vhogy nem megy le a menthol vagy vmi ilyesmi. És a Multi az slim menthol legyen? vagy van vastagba is?
2010. aug. 20. 08:07
 14/26 anonim ***** válasza:

zöld szofi vagy zöld LD

én simának meg a pina colada ejtsd:(pinyá koládá)

mivel én aztszivtam elsőnek, ésnemrosz, olyan kokuszos ize van:D

2010. aug. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Ha narancs PM-et veszel, abból a slimet, sokkal jobb, mint a vastag, a zöld PM slim is jó, vedd ezt a kettőt árban is minőségben is középkategória, első ciginek tökéletes.


Viszont ha csak kipróbálni akarod, halál felesleges, egy barátod biztos ad egy szálat, ha megveszed, úgyis ott lesz az, hogy megvetted 1200ért a két dobozt és ott hagyod? Ó csak egy szál, csak mégegy, most úgyis olyan jól esik! Bakker, már kívánom nem baj, még van három szálam. Jajj, elfogyott! Veszek mégegyet, keti egy doboz nem sok...

2010. aug. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
Ha csak kipróbálni akarod, kérj kölcsön 1 szálat egy "alkalmi dohányos" nő ismerősödtől (általában ők szívnak gyengéket, az én ismerőseim között legalábbis így van), ha megveszel egy dobozt, sajnálni fogod otthagyni a többit, és nem lesz nehéz rászokni, akkor meg már veszett fejsze nyele a fogadalmad, hogy csak próba...
2010. aug. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
piros bond
2010. aug. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
ne kezdd el, mert sose fogod tudni letenni!!!!!!!!!!
2010. aug. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:

:D

mennyire ismerős. én sem akartam rászokni. az első dobozom 2hónap alatt fogyott el, azóta már a napi 3sszálnál tartok (most nem lebeszélni akarlak. csak elmondtam.) mindegy.. nekem az első doboz az zöld sophianae volt.utána volt halványkék szofi és ezüst/fehér pallmall. most zöld multinál vagyok. még keresgélek.xĐ

bocsi hogy ilyen hosszura sikerült, de szerintem ne a legolcsóbbat válaszd ;)

2010. aug. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.


Viszont 14:37 tudnál képet mutatni h melyik vékony narancs Pall Mall-ra gondolsz mert már láttam több fajtát és asszem h valamelyik ízesített is. vagy sima? Ok,akkor a menthol Pall mall slim menthol lesz.

2010. aug. 21. 17:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!