Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen márkájú és azon belül...

Milyen márkájú és azon belül tipusú legyen az első cigim?

Figyelt kérdés

Nem akarok rászokni,csak 1 szálat ki szeretnék próbálni. Szeretnék venni 1 doboz simát meg 1 doboz mentholosat. Milyen legyen a sima,és milyen márkájú legyen a mentholos?

Anti-dohányosok ne írjanak.


2010. aug. 19. 20:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Nem tök mindegy, úgy sincs vizsonyítási alapod?!
2010. aug. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

normális válaszokat várnék.

köszi

2010. aug. 19. 20:18
 3/26 anonim válasza:
valami olyat aminek szörnyű izé van mert akkor tuti nem szoksz rá de azért bazierősset se vegyél.
2010. aug. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
inkabb lejmolj le valakit az utcan, ha nem vagy rendes dohanyos, akkor ugy se erzel kulonosebb kulonbseget cigi es cigi kozott, igy legalabb nem dobsz ki az ablakon 1200ft-ot, foleg ha csak egy szal kell, bar nem ertem minek.
2010. aug. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
Ropi... :-D Az legalább nem káros.
2010. aug. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
narancssárga pall mall. de ha okos vagy és rám hallgatsz ki sem próbálod, tapasztalatból modnom h nem éri meg. egész életedben magadat fogod szidni h miért szokál rá.
2010. aug. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Simában és mentolosban is a Shophiane a legjobb(és árban is tűrhető)Simában,mondjuk világoskék,vagy halványkék,az nem bazi erős.Mentolos meg asszem csak egy fajta van...

De jó a Pall Mall is,bár az drágább.Abból én narancssárgát szívtam,az is jó,ebből is van mentolos fajta.

Jó ha tudod,hogy 19 szálas mind...

2010. aug. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Én eddig 30-40 szálat szívtam el életemben, 4 év alatt. Sose vettem, ha haverok szívták akkor lejmoltam tőlük mindig 1-1 szálat. Ez olyan 6-8 féle cigi lehetett Davidoff, Cammel, Szofi, Marlboro, Bond, stb. De ahogy előttem is írták semmi különbséget nem éreztem közöttük..


Sokáig olyan társaságban voltam ahol mindenki tolta mintha muszály lenne.. Hát elég nehéz volt tartani magam.. Új baráti társaság szerencsére cigi ellenes.. :D

2010. aug. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Ok,köszi de mindenképp fogok venni 1-1 dobozzal. Sztem akkor narancs pall mall lesz a sima, a menthol pedig vagy bond slim vagy pall mall superslims green
2010. aug. 19. 20:35
 10/26 A kérdező kommentje:
:D
2010. aug. 19. 20:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!