Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Aki csak nagyon ritkán cigizik...

Aki csak nagyon ritkán cigizik, az is érzi az ízeket cigik között vagy csak az, aki mindig cigizik?

Figyelt kérdés
2010. aug. 13. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
én csak ritkán cigizek, főleg bulikban...és érzem a különbségeket a cigik között... pl. szerintem a bond egyenesen pocsék, a viceroy meg a pall mall egész jó stb...
2010. aug. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Igen,lehet érezni.


Most Eve-t szívtam,ilyen nagyon vékony női cigit :-)


Aztán meg vettem narancs Pall Mall-t és jobban bejött a Pall Mall.

Erősebbnek gondoltam,de érdekes módon mégis mintha gyengébb lenne :-)

Vagy más a pácolása,nem tudom...

2010. aug. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
A viceroy az egy mocsok :) A bondot meg a multit szeretem, de általában csak bondra van pénzem. A Pall Mall meg olyan semmilyen, én legalábbis semmi fantáziát nem látok benne.
2010. aug. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem meg a bond a mocsok :)
2010. aug. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

második vagyok.


A Viceroy szerintem sz.r..én beszédülök tőle :-))

Nemhiába a legolcsóbb :-D


A Bond sem egy nagy márka :-DD

2010. aug. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

most vesszünk össze, hogy viceroy vagy bond :D én a bondtól vagyok szabályosan rosszul, a viceroytól semmi bajom...

de ez a vita most olyan, hogy az alma vagy a narancs a jobb :D

2010. aug. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Oké köszi :)

Én csak kék pall mallt szoktam, mert haveromnak az van és néha ad, kb 2 havonta. A Marlboro Gold Touchról úgy hallottam, hogy az elég jó és gondoltam ki kéne próbálni. Így nem számít sokat az a 100ft, hogy elég több hónapra :D De hallottam már olyat is, hogy akik régóta cigiznek csak azok érzik jobban az ízeket.

2010. aug. 13. 13:00
 8/9 anonim válasza:

amikor rászoktam csak kék százas pall mall-t vettem de mivel kezdett fogyni a pénzem ezért viceroyt vettem, de egyre jobban rühellem, ink veszek PM terméket még ha drágább akkor is

(ha valaki nem tudja a PM termékeket ekkor itt van egy pár:Philip Morris,Pall Mall, Bond, Marlboro, Multifilter, Dunhill, LD, L&M, Londis, Mayfair az utóbbi kettő angol)

2010. aug. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Phoney ***** válasza:

Vaktesztek szerint inkább azok nem érzik a füst ízét, akik sokat szívnak:)


Én ritkán cigizőként legalább 2 féle karaktert tudok élesen megkülönböztetni. Sőt azt is észrevettem, mikor a Marboro (legalábbis a piros) pár éve rosszabb lett.

2010. aug. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!