Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 1,5 napja nem cigizek! Úgy...

1,5 napja nem cigizek! Úgy örülök! De szerintetek egyáltalán meddig tudom ezt csinálni? (Lent)

Figyelt kérdés

Szóval mi lesz amikor a csajokkal, barátokkal összeülünk, ahol mindenki szivja...szóval egyáltalán meg lehet csinálni, hogy lemondjak?? És mit fogok helyette csinálni??

Az ilyen evés dolog hűlyeség mert nem eszek többet vagy ilyesmi..Hát mondjuk csak 1,5 napról van szó. Volt valaki ilyen helyzetben??? Jah és a párom is cigizik, és úgy érzem, hogy lehet h nem lesz erőm sokáig kibirni..


Bocsika, hogy ide tettem fel a kérdést, de ez a legAKTIVABB...


2010. aug. 13. 06:59
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Igy van, de olyan jónak tűnik, amikor benne vagy! Én ezért vagyok megrendülve, hogy mi lesz most ezentúl amikor nem lesz? Hiszen ha olyan volt a helyzet, akkor mindig csak kaptam elő és máris telt azzal az idő, vagy éppen oldódott a feszültség:))
2010. aug. 13. 08:32
 12/16 anonim válasza:
most voltam kilencedikes, és év elején szoktam rá egy ideig nem is volt gond amíg 3-4 hétig kitartott egy doboz aztán azt vettem észre h heti kettőt hármat kell vennem, most nyáron meg örültem a fejemnek, hogy ha elég volt egy doboz ráadásul ilyenekből, hogy fekete dunhill, piros multi piros pall mall piros marlboro, piros philip morris, de két hete hzajött apám Angliából és azóta nem gyújtottam rá aznap még eléggé ki voltam de másnap már semmi
2010. aug. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ügyi vagy!! Gondolom, hogy téged is a suli, barátok vittek bele. Én nagyon szeretném visszaforgatni. Én pl. csak azért kezdtem el...pedig sokáig nem gyújtottam rá, és ők igen..
2010. aug. 13. 13:41
 14/16 anonim ***** válasza:

nézd meg ezt: [link]


igazán szép képek vannak benne, nekem főleg a gégerákos tetszik +o(

2010. aug. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Próbáld felfogni lazán. Nem cigizel és kész. Ha a barátaid, haverok, stb. rágyújtanak, akkor mi van? Nyugodtam tegyék, de mivel neked van akaratod, és nem akarsz rágyújtani, nem is fogsz. Ha tényleg abba akarod hagyni(direkt nem azt írtam, hogy leszokni, mert el kell fogadnod azt, hogy nem a cigaretta irányít téged, hanem szabad akaratodból döntesz), abba is tudod. Eddig hogy megy? :)
2010. aug. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ugye még nem gyújtottál rá azóta????


Ninuminu

2010. aug. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!