Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 1,5 napja nem cigizek! Úgy...

1,5 napja nem cigizek! Úgy örülök! De szerintetek egyáltalán meddig tudom ezt csinálni? (Lent)

Figyelt kérdés

Szóval mi lesz amikor a csajokkal, barátokkal összeülünk, ahol mindenki szivja...szóval egyáltalán meg lehet csinálni, hogy lemondjak?? És mit fogok helyette csinálni??

Az ilyen evés dolog hűlyeség mert nem eszek többet vagy ilyesmi..Hát mondjuk csak 1,5 napról van szó. Volt valaki ilyen helyzetben??? Jah és a párom is cigizik, és úgy érzem, hogy lehet h nem lesz erőm sokáig kibirni..


Bocsika, hogy ide tettem fel a kérdést, de ez a legAKTIVABB...


2010. aug. 13. 06:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Tudok ajánlani neked egy könyvet. Alen Carr - Rövid úton leszokni a dohányzásról. Innen letöltheted hangoskönyv formában:


[link]


Nekem segített, hogy gond nélkül abbahagyjam. Egy próbát megér, mindenképpen.

2010. aug. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Jujj köszike!
2010. aug. 13. 07:11
 3/16 A kérdező kommentje:
De még szivesen olvasnék saját tapasztalatokat, hogy hogyan csinálták végig..
2010. aug. 13. 07:15
 4/16 anonim ***** válasza:
47%
Az érzés hogy rágyújtanál,100%-ig már soha nem fog eltűnni..
2010. aug. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Soha??? Te jóóóó ég!!
2010. aug. 13. 07:22
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem fog eltünni, nekem kb egy év után már nem igazán jutott volna eszembe.

A legcélszerübb, ha keresel valami elfoglaltságot a kezednek - kulcstartóval játszani, papirhajókat hajtogatni, szóval bármi, amivel a kezed el van foglalva.

Meg ne hosszú távra tervezz, hanem csak a követketö napot akard kibirni, de mindig még egy napot - igy sokkal könnyebb, mintha egy nem belátható idöre tervezel.


Sok sikert.

2010. aug. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%

2007 január, újévi fogadalom, hogy nem gyújtok rá többet! Azóta sem gyújtottam rá. Minden segédeszköz nélkül sikerült leszoknom. Fejben eldöntöttem, és kész. Az első három hónap nekem kegyetlen volt. 14 éves korom óta dohányoztam (kicsit több mint 7 éve folyamatosan).

Nálunk mondjuk a férjem nem dohányzik, így ez megkönnyítette a helyzetet, de a munkahelyen nagyon sok a dohányos, akikkel összejártunk a dohányzó helységbe....... Szóval ott nehezebb volt.

Aztán 2007 decemberben teherbe estem, így aztán tényleg megszűnt az a korszak, hogy nagyon kívánnám....

Apukám 20 év után szokott le egyik napról a másikra, mikor megszületett az öcsém 3,5 éve. Letette és kész.... Bár szerintem neki sokkal nehezebb lehetett, mert azért 20 év folyamatos dohányzás kicsit több mint 7 év :)

Kitartás!!!

2010. aug. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Simán megcsinálod!!!! Ügyes vagy, tele akaraterővel!!!!!!!!KITARTÁS!


Kis idő múlva újra rendesen érzed az illatokat, megérzed más embereken a cigiszagot, rájössz milyen undorító a bagós lehellet.

Engem leginkább ezek motiváltak, mikor rájöttem, hogy úristen én is ilyen büdös voltam??

Aztán persze, hogy könnyebben kapsz levegőt, nem köhögsz.


Nem utolsósorban pedig, a pénz, amit megspórolsz...


Ki tudja, talán egyszer a párod is leteszi!

Baráti társaságban tuti nehéz lesz, de ne add fel, légy büszke magadra! Én ropit tömtem, ha összejöttünk :-)aztán egy idő után már nem kell.


És nálam elmúlt a vágy, undorodom a cigitől.8 év alatt kétszer eszembe jutott, mi lenne, ha rágyújtanék, de eszembe jutott az undorító első slukk, mikor megszédül a fejed, és ömlik a büdös füst..el is ment a kedvem..


Meg aztán, van már 3 gyerekem, nme mutatnék nekik rossz példát.


Szurkolok neked!!!


Ninuminu ( 8 éve nem cigis, előtte 10 éven át szívtam)

2010. aug. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Jajjj nagyon édik vagytok!!! Nagyon jól esett amiket irtatok!!! Én is bizok magamban!! Amúgy már most idegesit a füstje ha megérzem:)) De a barátomat még egyhamar tuti, hogy fogom tudni rávenni, mivel hozzánk járnak a haverok elég gyakran, olyankor poharazgatnak, meg cigiznek persze:D

De én megmutatom, hogy képes vagyok rá!

Nagyon nagyon szépen köszönöm a bátoritó szavakat!

2010. aug. 13. 08:03
 10/16 anonim ***** válasza:
45%

Abbalehet hagyni. Ismerősöm 15 év után mondta azt, hogy abbahagyja. Kibírta és leszokott.

Egyébként meg nem kellett volna rászokni. Semmi sem indokolja, hogy valaki cigizzen.

2010. aug. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!