Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kb hány cigi után szoksz rá a...

Kb hány cigi után szoksz rá a dohányzásra?

Figyelt kérdés

Hány cigi után szokok rá? (Néha dohányzom de nem akarok rászokni...)

Köszi a válaszokat! :)

16/L


2010. aug. 11. 14:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
ez nemigaz, mert a szüleim a világ legnagyobb antijai, én mégis elég gyorsan rákaptam(konkrétan 2-3 szál után már kívántam)
2010. aug. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ez nem úgy megy, hogy meg van határozva, hogy elszívsz mondjuk 10 szál cigit akkor rá vagy szokva. Ember függő. Akkor vagy rászokva, hogyha kívánod.
2010. aug. 12. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Son válasza:
42%
azt írtad hogy: 4 szálat szívtam el és nem kívánom. Akkor minek szívod?aszthiszed hogy keményebb leszel tőle?addig próbálgatod míg rá nem szoksz és hamar meghalsz csúnya böröd lesz köhögsz és undorító leszel...
2010. aug. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Az az igazság , hogy nekem a szüleim dohányoznak , és kiskorom óta ha lehet így fogalmazni szívom a cigifüstöt , és 14 éves voltam mikor először kipróbáltam , és az első szál után már kívánta a szervezetem a többit ,de eleinte csak ritkán szívtam , aztán egyre gyakrabban , most napi fél doboznál tartok :S 16/F
2010. aug. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Én már életemben sok doboz cigit elszívtam, de nem szoktam rá. Az első szálat 14 évesen szívtam el, azóta évente nagyjából 3 doboz fogy el, de úgy, hogy közben akár fél évig hozzá se nyúlok. Általában akkor gyújtok rá, ha buliban vagy barátokkal vagyok, mert olyankor jól esik. Egyedül életemben egyszer dohányoztam csak. Szerintem a rászokásnak semmi köze ahhoz, hogy mennyit szívtál el, vagy akár a szüleidhez. Az én apám havonta 2 dobozzal szívott 33 éven keresztül, anyám viszont soha egy szálat se. Egyikük se volt hatással rám. :) Amúgy most 20 éves vagyok.
2010. aug. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Jó, köszi a válaszokat :)

ja és Son, a kérdést pont azért tettem fel mert nem akarok rászokni...nem keményebb lenni istenem...:O

2010. aug. 29. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!