Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Valami jó tanács hogyan...

Valami jó tanács hogyan tudnék leszokni?

Figyelt kérdés
Az akaraterőn kívül, van valakinek valami hasznos tanácsa, esetleg tapasztalata hogy lenne könnyebb, esetleg gyorsabb a leszokás?
2010. aug. 8. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Champix. Ez egy gyógyszer. Nézz utána. (google)
2010. aug. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Igen az akaraterő.....

De szerintem, ha minden nap elmondod ezeket a tényeket, nem mersz majd rágyújtani:

ha dohányzom:

-büdös leszek

-sárgák lesznek a fogaim

-10 évvel előbb meghalok

-a környezetemnek is kárt teszek vele

-a tüdőm teli lesz nikotinnal

-stb...

Hajrá!! :D

2010. aug. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Én most szokok le... 1 hete nem szívom, az első lépés, hogy már reggel az elsőt se szívd el! Tv-z, szotyizz!
2010. aug. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 kissarc válasza:

Nekem is pont ez a problémám...

Azon gondolkodok hogy le kéne menni vidékre ahol sehogy se tudjuk beszerezni a cigit..és egy két hétig lent leszünk. Utána meg elvileg könnyebb már.

2010. aug. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tudok erre egy jó testmozgási gyakorlatot:

1: A fejedet egyenesen, határozottan tartsd.

2: Fordítsd el a fejedet balra, akár annyira hogy a vállad az állad alatt legyen, de nem fontos annyira, csak azért látszódjon, hogy elfordítottad.

3: Majd fordítsd el a fejedet jobbra, itt sem fontos az álladig elfordítani, csak látszódjon, hogy forgattad.

4: A 2. és a 3. lépést ismételd meg még egy-kétszer.


Hogy mikor csináld ezt?

Akkor amikor valaki cigivel kínál.

2010. aug. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 kissarc válasza:

Utolsó írónak üzenem hogy ez hülyeség. Amúgy el lehet kezdeni a leszokást. Csak ne menny olyan társaságba ahol dohányoznak. És ne is nagyon érintkezz olyan emberel aki dohányzik, mert sokkal jobban fogsz utána sóvárogni.


Amúgy én írtam azt hogy el kéne menni vidékre hogy ne tudjuk beszerezni...


Amit nem hiába írtam mert ha tudod hogy nem tudsz hozzá jutni akkor annyira nem hiányzik. De ha mondjuk ha haverjaid előtted gyújtanak rá akkor viszont nagyon- nagyon kívánod.


Szüleid is bagóznak?

2010. aug. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, apám dohányzik, meg a baráti körömben is jó páran.Az a baj, hogy kibírom egész nap, egészen estig, de onnantól már nem bírom...
2010. aug. 15. 15:37
 8/9 kissarc válasza:

Figyelj van még egy ötletem nekem bejött...

Allan Carr - Rövid úton leszokni a dohányzásról című könyve.

Én hallgattam hangos könyvben és nagyon bejött. Télleg csak a szemponttól függ. Hogy hogy állsz hozzá a dologhoz. Így utólag amiket előzőleg írtam az mind hülyeség. Bocsi érte. A net-röl le lehet szedni amúgy a hangos könyvet. És amúgy nagyon jó. Ha neked is sikerül vele akkor ajánljad barátaidnak, ismerőseidnek és a családodnak.

2010. szept. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kissarc válasza:
Bocsi. Ez kimaradt több mint egy hete nem dohányzok. És nem is kívánom...
2010. szept. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!