Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Miért szőrösüdünk a pí víztől?

Miért szőrösüdünk a pí víztől?

Figyelt kérdés
2008. aug. 28. 10:37
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Ha szőrösödsz, akkor azt valami más miatt teszed. A pí víz az sima csapvíz, amit keresztül folyatnak egy bizgentyűn, ami az égvilágon semmit sem csinál vele. Tehát a végén is csapvíz marad. Átverés, vagy butaság.
2008. aug. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Eleinte és se erre gondoltam, de az évek alatt amikor pi vizet ittam időszakosan hetekig, rendszeresen ezt tapasztaltam..midnenki hülyének nézett mikor elmondtam....ma viszont!! egy ismerős ugyanerről számolt be és ő nem is tudott arról, hogy én is tapasztaltam ilyet, sőt azt se tudta,hogy szoktam volt inni pí vizet! Ha már ketten tapasztaljuk ezt, akkor ez nem lehet véletlen....olyan kiváncsi vagyok, hogy mi okozhatja ezt...:O(((
2008. aug. 28. 13:39
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Ugyanattól az eladótól veszitek?
2008. aug. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem. Több helyről. És ugyanezt tapasztalom több év elteltével is.
2008. aug. 28. 14:11
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
én is most kezdtem el inni,de még semmit sem tapasztaltamTényleg,Marcali környékén hol lehet ilyet vásárolni?
2009. máj. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hú, azt nem tudom sajnos.

Nekünk több hónapos ivástól jelentkezett a hajasodás, szőrösödés. Lehet, hogy a méreganyagok kitisztultak és ez lehetővé tette az erősebb nővekedést.

2009. máj. 31. 10:18
 7/9 anonim ***** válasza:
én a csapvíztől általában felpuffadok. :)
2010. márc. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem ne igyál Pí-vizet.
2010. márc. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Évek óta ezt iszom, ha csapvíz volna tudnám, mert ha néha elfogy, és ásványvíz sincs itthon, csapvizet iszom, ami bátran mondhatom más ízű.
2010. aug. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!