Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Ha elkezdenék ugrálokötelezni...

Ha elkezdenék ugrálokötelezni fogynák?

Figyelt kérdés
persze azért az étrenden is változtatnék.. de segitene vaéamit? mert időm nincs elmenni munkáb + azért miota dolgozok azota is van változás. min is segitene igazán? comb?

#fogyás #ugrálokötelezés
2014. jan. 9. 12:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen, ha az étkezésedre is odafigyelsz, és rendszeres mozogsz (az mindegy, hogy mit, csak izzasszon meg)akkor fogyni fogsz.
2014. jan. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 manutd84 válasza:
Attól még,hogy elkezded nem fogsz fogyni. Rendszeresen csinálni kell a súlyvesztéshez.
2014. jan. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
hát gondoltam h csinálnám :p na de am a munkámmal is már megvan az izzasztás szoval hátha
2014. jan. 9. 12:44
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem sportoltál különösebben, akkor az ugrókötelezésből 5 percet se fogsz bírni. És 5 perc pont semmit sem ér. Inkább sétálj, vagy ha bírod, fuss. Lényeg, hogy legyen meg a kb minimum 30 perc. (45+ az ajánlott)
2014. jan. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az ugrálókötelezés nagyon jó. Én is csináltam.
2014. jan. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
a munkába gyalog járok 3km. odda vissza. amugy futottam nyáron már v 3 éve csak most nagyon hideg van ahhoz
2014. jan. 9. 22:33
 7/14 anonim ***** válasza:

Nagyon vigyázni arra, hogy mekkora súlyfelesleggel kezdesz ugrókötelezni.


TILOS olyan többlettel ugrókötelezni, amely végérvényesen taccsra vághatja az ízületeidet.

2014. jan. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Had cáfoljam meg az előttem szólókat.14 éves vagyok és lány,ráadásul semmit sem sportolok,és 45 percen keresztül ugrálóköteleztem és csak akkor álltam meg amikor elrontottam.És van rajtam fölösleg elég.Két napja csinálom,és olyan izomlázam van mindenhol (tényleg mindenhol),hogy menni alig bírok.
2014. jan. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#8 - Engem nem cáfoltál meg, mivel nem is értelmezted helyesen azt, amit írtam.
2014. jan. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem senkit sem cáfolt meg. :)
2014. jan. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!