Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Paleolit ételekhez hol lehet...

Paleolit ételekhez hol lehet hozzájutni Győrben?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy van olyan bolt Győrben ahol kész paleolit kenyeret lehet vásárolni? Hol lehet és érdemes minden egyéb hozzávalót, alapanyagot vásárolni a paleolit ételekhez?

2013. jan. 13. 11:19
 1/2 anonim ***** válasza:
74%
Szia! Hát kész kenyeret talán a Plázánál található Bio Corner-be tudnál venni, de nem biztos, hogy van..Én magam csinálom, úgy hogy sok infóm erről nincs. Én inkább az alapanyagokat szoktam beszerezni. Mivel elég nagy tétel fogy, így én a Metróba szoktam vásárolni ( 1kg-os kókuszreszelék, mák, ,szezámmag, 0,5 kg-os mandula, aszalt gyümölcsök.) Xilitet, meg lenmagot a belvárosi Neera-be szoktam venni (Kazinczy utca 18.(az udvarban) ) Árba ezek a legjobb helyek. Ja meg néha, ha nagyobb tétel kell, megérheti netről rendelni. ( paleoshop vagy paleolitbazár). Meg ahol még vannak ilyesmit, az a SzigethyA. 74-76.-i Herbária. Ha bármibe tudok segíteni, írj nyugodtan privátba !
2013. jan. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Kész kenyeret egyenlőre még a Cornerban sem lehet kapni,de alapanyagokat igen...mi is magunk sütjük.Magokat a vásárcsarnoknál is lehet venni,nemrég épült ott egy kis fapavilon,abban vettünk néhány jó dolgot elég kedvező áron.A Metró szintén jó ötlet,esetleg meg lehet nézni még az üvegpalota alatti bioboltot is,bár ők nekem kicsit drágának tűntek legutóbb....
2013. jan. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!