Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Milyen fogyókúrát ajánlotok...

Milyen fogyókúrát ajánlotok nekem?

Figyelt kérdés
Nagyon haragszom arra hogy édesszájú vagyok és ezért már 12 éves korban nagyon dagadt vagyok (66 kg). Lusta vagyok és ezért ki nem állhatom a sportot. Segítsetek nekem lefogyni valahogy! :(

2012. aug. 11. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne egyél édességet, és csinálj naponta 3000 guggolást
2012. aug. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És ugyanennyi fekvőtámaszt, hogy a felső tested is megmozgasd!
2012. aug. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sport nélkül nagyon nehéz fogyni. Kiszámolt diéta a legfontosabb! De gondolom nem fogod komolyan venni ezért nem is írok többet.
2012. aug. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
szeggyél fel bélgilisztát...
2012. aug. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hát nem tom, hogy lány v fiú vagy-e de ha valakivel együtt kezded el, úgy könnyebb. És amúgy próbálj egészségesen kajálni, a szüleid is segíthetnek ebben, és ha nem szeretsz sportolni, kezdetben napi 30-40 perc gyors gyaloglás is jó. 12 évesen nem érdemes komoly fogyókúrába kezdened, mert úgyse tudnád betartani. És a sulidban tesin ne lustálkodj, hanem csinálj mindent renedesen, néha kicsit többet mint a többiek. Ha pl.: a feladat 30 felülés, te csinálj 40-et. (kezdetben ez is jó)
2012. aug. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sport nélkül nem lehet.Életmódot kell váltani és sportolni,ennyi.
2012. aug. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Bőséges reggeli ,kevés ebéd es meég kevesebb vacsora- kora délután.Korán reggel első alkalommal 5 perc futás , másnap 10 harmadnap 15 aztán megint 10 aaztán 20 és igy ovább -ugy mint a hegymászok megszokják a magaságot ugy te is a futást.Az hogy lusta vagy a sportban ha komolyan veszed nem számit. Én is sportolok pedig skszor szivesebben nézném a tévét.
2012. aug. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
van egy barátnőm aki ugyanígy van. Azt sose csnáld, hogy éhes vagy és ma még nem ettél semmit és azért nem eszel mert h le akarsz fogyni! Inkább egéségesen étkezz ne gyél semmi nasit és sportolás nélkűl nem fogod megúszni ha lány vagy akkor táncolni csak szeress vagy járj valahová vagy csak otthon bekapcsolod a zenét és táncolszrá addig amíg ki nem purcansz. vacsira mondjuk egyél gyümölcsöt, szöldséget, jughurtot meg ilyenek. Eszedbe se jusson az, hogy éhes vagy és nem eszel az nem megoldás még fejlődésben vagy ahoz, hogy egészséges legyél ahoz enned kell. Nem érdemes ennél komolyabban venned mert még nősz.
2013. jan. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!