Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Száraz bőrre milyen belülről...

Száraz bőrre milyen belülről ható szerek léteznek?

Figyelt kérdés
Pl. valamilyen olaj, esetleg az avokádó, stb. Mi egyéb?
2009. márc. 12. 10:45
 1/4 anonim válasza:
100%
Magvak zsirosítják a bőrt, mogyoró, dió stb... sok folyadékot is kell inni.
2009. márc. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sok folyadék ( bàr érdekes, nàlam pl egyàltalàn nem hat :S), az olajos magvaktol pedig nem hinném hogy elmulik a szàrazsàg, de legalàbb jo sok pattanàs is viritani fog az arcodon.

nekem a kezem volt rémes àllapotban,irto ronda volt, de annyira!!!Nemcsak szàraz volt, be volt repedezve, vérzett sokszor, eskuszom smirglizhettem volna vele!! (kisbabàm van, igy àllandoan kezet mosok, mosogatok, pucolok, gondolom ezért szàradt ki )Gondolhatod, mennyire szégyelltem...

Elkezdtem mindneféle szépségvitamint szedni, napi tobb liter folyadékot, de semmit nem ért.

Aztàn egy orvosi oldalon ( kulfoldon élek)talàltam egy borgyogyàszok àltal pszioràzisra, atipikus dermatitiszre ajànlott krémet, ami szerencsére kaphato vény nélkul is, otthon nemigen hiszem h kaphato, Dexeryl a neve. Glycerin, vazelin és paraffin van benne. Egy délutàn (!!!!!!!!)alatt rendbehozta, gyonyoru finom lett a borom!!!!

Szerintem kérj te is a gyogyszertàrban hasonlo osszetételu, ott helyben készitett kenocsot:)

2009. márc. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudom a kérdés nem ez volt, de nekem a naggyon száraz bőrömre az olíva olaj vált be. Mármint, hogy bekentem vele. De egyszer nem volt otthon csak más ilyen bio 10%-os olaj (ez napraforgó volt) és az is nagyon jó volt.
2009. márc. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az Aloe Verás Kézkrém jó!

Be tudod szerezni?

2009. júl. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!