Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Mit lehet csinálni kinőtt,...

Mit lehet csinálni kinőtt, nem viselt ruhákkal?

Figyelt kérdés
Tanárnő 25 diás ppt-t akar csináltatni erről a témáról, nekem meg fogalmam nincs hogy húzzam ki annyira, még ha telerakom képpel sem. Erre szeretnék ötleteket kérni. Hogyan lehet felhasználni/hasznosítani nem viselt, kinőtt ruhákat?

jún. 3. 10:25
 1/4 anonim válasza:
55%

1. Nagyobb betűméretet használsz és így a kevesebb többnek fog tűnni (oldalszámban)


2. Rengeteg féle újrahasznosítási forma létezik

Én arról is legalább 4 oldalt tudnék írni hogy bizonyos boltokba be lehet vinni a használt ruhákat és kapsz érte kupont (H&m) hogy ez miért jó, milyen pozitív dolgot kapsz te érte (a kupont) hogy a kuponnal vásárolt ruhát is majd újra tudják hasznosítani ha egyszer már nem kellenek és újra visszaviszed stb stb. Szóval rizsázz rendesen.. Egyetlen téma tehát hogy visszaviszed és kapsz érte kupont és mellé még

4 oldal kép. Máris 8 oldalnál tartasz... Emellett csomó helyre le lehet adni hajléktalanoknak. Hogy ez nekik miért jó, mik a pozitív környezeti hatásai, stb. Nézz utána ezeknek és máris 12-13 oldalt összehoztál.

jún. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

1. vagyok


Emellett aztán ruhából sokminden más is készülhet (még tárgyak is akár!) ezeknek is nézz utána mi mindent készítenek használt ruhákból, legyen szó vászontáskáról vagy bármiről.. Erről is lehet rizsázni és hopp máris megvan 18 oldal kb. Nem olyan sok a 25 oldal ha kreatív vagy hamar összejön :)

jún. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elviheted ruhacserékte, amiket Facebook-csoportokon szoktak meghirdetni. Elmegy oda 30-40 jellemzően nő, és néhány férfi. Mindenki elviszi azokat a ruháit, amiket kinőtt, megunt vagy hasonlók. Kipakolják asztalokra. Így tesz mindenki. Aztán válogatnak köztük, ami megtetszik, azt hazaviszik, és mosás után azt fogják hordani, amíg meg nem unják azt is. Elég gyakran vannak ilyen összejövetelek Budapesten legalábbis, de néha vidéken is. Járnak ilyenre 20-tól 70 éves korig nők. Vannak remek cuccok. Járnék én is, de sajnos férfi ruha rettentően kevés van. Van ahol fizetni kell 500 vagy 1000 forintot, de az a jellemzőbb az ingyenes. Ami megmarad ruha, azt meg odaadják rászorulóknak. Szerintem szuper képeket is találsz erről. Ruhacsere a neve ennek.
jún. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Pörgesd a híreket a www.humusz.hu oldalon. Sokszor vannak rövid cikkek ott ebben a témában is.
jún. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!