Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegségre utalhat a...

Milyen betegségre utalhat a féloldali fejfájás? Többi lent

Figyelt kérdés
Néhány hete van ez a jellegű fájdalmam. Eddig azért nem foglalkoztam vele, mert nagyon hirtelen, minden jel nélkül jelenik meg és ilyen gyorsan is múlik el. Mostanában 2-3 naponta jelenik meg, régebben csak hetente vagy ritkábban jelent meg, az időtartama is változó, van hogy néhány perc, de tarthat tovább is. Jellegét tekintve számomra új, eddig ilyen jellegű fájdalmat még nem éreztem, erőssége is nagyon változó, van hogy épp csak érzem, van hogy egészen erőteljes. Csak a fejem jobb oldalán jelentkezik, viszont azon belül mindig máshol jelentkezik, ezért nem tudnám konkrétan lokalizálni (néha a szememnél, tarkómnál, halántékomnál, akár a homlok vagy az ékcsont környékén is). Mire utalhat ez? Migrén, cluster rohamok? Előre is köszi a segítséget

2019. júl. 11. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem is pár hete ugyan ez a bajom. Tegnap voltam labor, szemfenék viszgálaton és semmit nem találtak. Nem tudom mitől lehet de rengeteg embernek fáj mostanában a feje.


Lehet pszchihés is akár, szorongás, stressz stb.


Minden jót!

2019. júl. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van
2019. júl. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem vérszegénység okozza most derült ki
2019. júl. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

érelmezesedés, érszűkület, stressz, talán egy kis vérrög,

Ha a bőrödnél érzed akkor lehet bőrférgesség, rüh

lehet csontritkulás, agyvíz túlnyomás, agyi probléma ami hamis fájdalomérzetet generál, koponyadeformitás, koponyarepedés, kis méretű daganat, zsírembólia de lehet genetikai probléma.

2019. júl. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is ez van
2019. júl. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!