Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hirtelen szédülés, hátfájás/sz...

Hirtelen szédülés, hátfájás/szúrás bal és jobb oldalt borda alatt és hasfájás, főleg bal oldalt a borda mentén, és aköldök felett nyomóérzés egy pontban?

Figyelt kérdés

Van egy pont a hasamban ami nagyon fáj ha mozgok,futok. Hónapokig rosszabodik, aztán elmúlik egy kis időre, aztán megint előjön a fájdalom de intenzívebb.Hányinger, ájulásérzés,fejfájás, sápadtság.Neha láz js. Voltam kivizsgáláson vakbélgyulladás gyanu miatt, labor nem mutatott ki semmit, Hasi UH se.Székrekedésem az mostanában egyre gyakrabban van, de most pillanatnyilag nincs.Beutalt az orvos gasztroenterológiára... De most nagyon rossz..

Mi lehet ez?

19/n



2019. márc. 22. 14:08
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
endometriózis
2020. aug. 24. 01:15
 22/23 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátló ugye ezen nem segít



Remélem jobb az életminőséged azóta


( egyébként amikor írtad hogy meg is jött.. előtte volt a gond, akkor az endomentriozist tippeltem volna.


Nincs mellette ételintolleranciàd? Jellemző —tej; glutén; szója

márc. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Szia köszönöm a választ , jobban vagyok.

Nagy wcnél szokott vérezni,meg fáj kicsit...

Szex közben szokott fájni ha nem szedek fogamzásgátlót.


Ugye a hüvely és a végbél között van az endometriozis.


Nincs ételtoleranciám.

márc. 6. 14:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!