Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szklerozis multiplex?

Szklerozis multiplex?

Figyelt kérdés
Mostanaban semmi megterhelot nem csinaltam es a combjaimban elkezdtem erezni mintha izomlazam lenne. Utana olvastam es altalaban a szklerozis multiplexnel vannak ilyen tunetek..

2019. febr. 1. 00:12
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Ez a betegség nagyon összetett, több súlyos tünete van. Mielőtt bármit is gondolnál, menny el orvoshoz.
2019. febr. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az asvanyi-anyagok es vitaminok hianyatol kezdve a szivelegtelen mukodeseig otezer oka lehet anak, hogy "izomlazas" a combizom.

Csak szolok, hogy a SM nem egyszerre jelentkezik mind a ket combodban, szoval ne az internetrol diagnosztizald magadat.

Ha nagyon aggodsz, akkor kerj egy teljes verkepet a dokitol, beleertve a D vitamin szintjenek az ellenorzeset is, valamint kerj egy beutalot egy neurologushoz (az SM hozza tartozik, nem a korzeti dokihoz)

2019. febr. 1. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szilvia6262 ***** válasza:
17%
B_vitamin jó rá Magne B
2019. febr. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szilvia6262 ***** válasza:
70%
Fáradékonyság, zsibbadás,bizsergés,látászavarok,egyensúlyzavar és szédülés, ezek a legjellemzőbb tünetek.Az itt felsorolt tünetek mellett még számos kevésbé gyakori panasz is felléphet SM-ben, például viszketés, beszédproblémák, nyelési zavarok, légzési nehézség, remegés,stb.
2019. febr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!