Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Betegszabadság vagy táppénz?...

Betegszabadság vagy táppénz? Többi lent.

Figyelt kérdés

8 éve volt egy krízishelyzet az életemben, azóta gyógyszer mellett jól vagyok, vegig dolgoztam. Azonban most úgy érzem, hogy elfáradtam, kimerultem és nem bírom tovább csinálni az éjszakai műszakban is végezendő munkámat. Plusz egyetemre is járok. Szeretnék felmondani, de néhányan azt mondták, hogy inkább menjek el betegszabadsagra, majd ha ha még fennáll a fáradtság, akkor táppénzre. Aztán utána is nyugodtan felmondhatok, ha már nem akarok ejszakazni a későbbiekben.


Ezzel az a bajom, hogy egyrészt nem akarom, hogy a munkáltatom bármiféle pszichés problémát megtudjon rólam, másrészt nem akarok kiszúrni a többiekkel, hogy felmondási idő nélkül csak úgy elmegyek egyik napról a másikra. Plusz az egyik hormonom az egekben, lehet, hogy fizikai bajom is van.


Mit csináljak?



2019. jan. 4. 16:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Táppénz. A munkahelyen nem tudják meg, mi volt a táppénz oka.
2019. jan. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!