Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezt mi okozhatja? Aggódnom kéne?

Ezt mi okozhatja? Aggódnom kéne?

Figyelt kérdés
Ma reggel arra keltem, hogy erősen szúr végbéltájékon a hasam, de miután elmentem Wc re teljesen elmúlt. Nemrég megint ugyan úgy éles fájdalmam volt végbél tájékon de miután elmentem wc re szintén elmúlt. Nagyon ritkán 1-2 havonta néha csak úgy ha sétálok az utcán be szokott szúrni szintén de az pár másodperc alatt el is szokott múlni. Tavaly fizikális vizsgálat során megállapították, hogy belső aranyerem van. Szerintetek az okozhat ilyen tüneteket? Egyéb tünetem nincs. Ez lehet az aranyér miatt, esetleg végbélrepedés miatt? Szerintetek kell komolyra gondolnom mit például a végbéltályog? Bár azt olvastam, hogy annál a fájdalom nem múlik el csak úgy es szinte elviselhetetlen. Ha nem múlik a dolog mindenképp elmegyek orvoshoz csak addig is azért írtam ki, hogy esetleg valakinek volt-e hasonló? 20/F

2018. dec. 16. 17:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!