Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitöl érezhetem hogy a szivem...

Mitöl érezhetem hogy a szivem olyan minthanelmozdulna erős szivdobogas érzesem van ezzel egy időben nagyon szédülök és nehezen veszem a levegőt?

Figyelt kérdés

2018. okt. 3. 08:16
 1/10 anonim válasza:
Lány vagy? Ha igen, szedsz fogamzásgátlót?
2018. okt. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lány vagyok de nem szedek fogamzás gátlot...
2018. okt. 3. 08:44
 3/10 anonim ***** válasza:
Esetleg panikroham?
2018. okt. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz. Lehet, hogy tényleg pánik, bár akkor halálfélelem is szokott társulni hozzá. De lehet komoly szervi probléma is, amit csak kardiológus tud megállapítani.
2018. okt. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
En is panikbeteg vagyok es nem mindig jon elo a halalfelelem. Ue.voltam.
2018. okt. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Voltam dr nál. Kivizsgáltak már regen. 24 oras ekg. Terheleses ekg. Szívultrahang. Nem találtak semmi komolyat. Bal pitvar kicsit gyengébb.. lehet panik beteg vagyok. De akkor mostmár a pulzusom mindig magas lesz? Van hogy 105 van hogy 95 es ennyik. 89. De csak reggel mikor meg fekszem akkor 71 es 73 közt van. Nem kavezom nem iszok csak vizet. Dohanyzom de nem tul sokat. Szedek 0.5 frontint reggel felet este felet. Kiirtal a 10mg os betaloc ot. Parvitácio esetén 1 et. De nem merrm bevenni. 2 kis lanyom.van itthon felek bajom lesz..
2018. okt. 6. 18:41
 7/10 anonim ***** válasza:

10 mg-osat? :O

Nekem a nyugalmi szokott 75-80 lenni reggel, rövid mozgásra már fent van 100 körül, több mozgásnál 120-ig is felmegy. És csak 2,5-ös Betalocot írtak fel.

Palpitációim is szoktak lenni, de nem mondta a doki, hogy akkor többet kellene.

Szerintem a biztonság kedvéért menj el egy másik dokihoz is, és jó lenne CT vagy MR is.

Magadért és a kislányodért is. :)


A pajzsmirigyed rendben van?

2018. okt. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Pajzsmirigy vizsgálat is jó.. azt mondják a stresz okozza. Bar én nem erzem magam stresszesnek.kivéve a gyerekek amikor kicsit rosszabbak..most nem mehetek ct re mert voltam 1 honapja fej ct én es ugye nem szabad ennyi sugarzasnak kitennem magam.De ha valami bajom lenne akkor csak mutatta volna a sok vizsgalat közűl valamelyk?
2018. okt. 8. 20:34
 9/10 A kérdező kommentje:
És a betaloc bol a 10 mg a leggyengebb. Azonkivul van az 50 es a 100 mg os. A fro tinbol szedek 0.5 et azt is este felet reggel felet.
2018. okt. 8. 20:37
 10/10 A kérdező kommentje:
Bocs. 10 es 25 es 50 es 100 mg os betaloc. En a leg gyengebbet kaptam. Te partvitacio esetén mit erzel?
2018. okt. 8. 20:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!