Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Atipikus anyajegy eltávolítása?

Atipikus anyajegy eltávolítása?

Figyelt kérdés
Van rajtam 2 atipikus anyajegy, az egyik csúnyább, a körvonal egyik része "hiányzik". Voltam bőrgyógyásznál, javaslatot kaptam a levételre. Viszont tb finanszírozottan csak 1,5 hónap múlva kaptam időpontot.Azt mondta a doki, hogy most még nem rosszindulatú. Ti mit csinálnátok a helyemben? Magánúton eltávolíttatnátok hamarabb? Nem vagyok nagyon elengedve anyagilag, de ha rövid idő alatt is melanóma lehet belőle, akkor nem késlekednék. Köszi a tanácsokat! Hátha volt már valaki hasonló helyzetben.
2018. júl. 31. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
szia, ez nem megy egyik napról a masikra.30%-ban alakul ki anyajegyből a melanoma.tehát nem anyajegyhez kötött.én is voltam szűrésen nekem is vannak csúnyabb anyajegyeim, de azt mondtak h rendben vok.
2018. júl. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te tudod. 1,5 hónap múlva ha melanóma is, nem lesz nagyobb bajod mint most. De ha nagyon idegesít a dolog - megértem, rólam is szedtek le párat - akkor menj magán dokihoz. Ott még pluszba a szövettant is ki kell fizetni, de pár napon belül biztos kimetszik. Szerintem bízz a dokidban, ha ő azt mondta még rendbe van, csak úgy van.
2018. júl. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jobb lesz a 1,5 hónap múlva, ősszel/télen szebben gyógyul, és még ingyen is lesz. Ilyen melegben nem lenne kellemes, ha nem tudnál fürödni. Egyébként többségében azokat szokták levetetni, aminek van esélye hogy elrákosodhat, pl túl nagy, dörzsöli a ruha. Egy közeli rokonom bőrgyógyász, ő mondta.
2018. júl. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!