Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyen egy 15éves ha a...

Mit tegyen egy 15éves ha a szüleit nem érdeklik hogy bulimiás?

Figyelt kérdés

Megtudtam VALAKITŐL hogy a szüleim megtudták egy barátomtol és azt is megtudtam hogy ŐK EZT NEM HISZIK EL.

Persze egyszer tőlem is kérdezték hogy meghánytattam-e magam, persze tagadtam. És azóta semmi nem történt.


2018. máj. 14. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Miután letagadtad és feltehetően van olyan családi légkör ami alapján megbíznak benned és nem feltételezik hogy hazudtál volna, igazából mi a probléma? Hogy nem kételkedtek benned, hogy nem ültek fel egy pletykának, rosszindulatú lejáratásnak tűnő sokadik fél által kapott kijelentésnek?


Több mentális problémád lehet, mint a bulimia ezek szerint, ha úgy akarsz figyelmet kapni hogy kitérsz a probléma megbeszélése elől, de mégis zokon esik hogy nem foglalkoznak veled.

2018. máj. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogyan mondhatnám el nekik ://

Ugy érzem ezt is CSAK KÉNYSZERBŐL kérdezték meg. Ha őket ennyire nem erdekli .... igazából szeretnék meggyógyulni de nem megy

2018. máj. 14. 20:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Te, mint annyian, csak hiszed h nem törődnek veled. Ha titkolod ezeket a dolgaid, ha miutan megkerdezik, letagadod, es hisznek neked, mert megbiznak benned, mit varsz még? Te nem bízol bennük, a hülyeség benned van..
2018. máj. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Menj el pszichológushoz.


Amúgy meg amíg el nem költözöl, vagy nem történik változás a családodban, addig beteg is maradsz.


Én 5 évig küzdöttem táplálkozási zavarokkal, mert a családom szart rám, gyakorlatilag 5. kerék voltam, senkit nem érdekelt soha, mi van velem...

2018. máj. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4-es vagyok, de tőlem azt sem kérdezték meg soha, hogy hogy vagyok, vagy milyen napom volt.


Hazamentem, szia-szia, és ha elkezdtem valamit mesélni, akkor leintettek, közbevágtak, stb., felőlük meg is halhattam volna, azt sem veszik észre.


Te meg ne titkolózz, hanem nyisd ki a szád, és mondd el, hogy baj van.

2018. máj. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elso valaszolonak:


Nem, kepzeld, NEM ESIK ZOKON NEKI


NEM, (ha valoban bulimias) nem ter ki a problema elol.


A problema: sulyfeleslege van / baja van az alakjaval / ugy gondolja tul duci (pl tobb srac mondta ezt neki) stb leget, millio oka lehet, nem a szaros csaladja...


En pl utalom a csaladom; raszoktattak gyerekkoromban a sutire (heti 2x nagyszulok latogatasa megvolt, ahol nagyi sutivel retessel kinalt


Es nem, nem a 70 eves nagyi hibaja (o csak kedves volt meg oreg)

Hanem a 40 eves felnotteke


Akik engedtek hogy heti tobbszor is retest sutit ajandekcsokit zabaljon a 3 gyerekuk (+2 tesom van)


Es kover voltam kolyokkent


NEM AZ EN HIBAMBOL..


Van olyan anyuka ismerosom, aki paleo etkezik, hust ad a 12 eves fianak (1 fia van) de semmi cukor

A sutemeny is naluk zavpelyhes suti

0 cukor...


Es meg wn lennek a hibas hogy

"Kover lettem fogyozni kezdtem najd anorexias mJd bulimias...

Hat kosz


Nem en cipeltettem el magam a nagyszulokhoz gyerekkoronban

Es 7 eves kolyokkent magamat sem kinaltam meg egy talca sajat keszitesu sutivel ami otthon keszult..


Az anyam sutotte ... nem heti 1x..

2018. máj. 22. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

8. Igazad van..


Vahyis lehet. 6.-7. vagyok.


A kerdezot tenyleg, lehet felreertettem.


Nem tudom, Kerdezo: most csak azert csinalod, hogy feltunjon vmi a szuleidnek? Hogy nem figlalkoznak veled (munkamaniasok a szuleid, peldaul) es csak kell vmi ami felkelti anya es apa figyelmet?

Vagy sulyfelesleged van es ezert hanytatod magad?



Direkt az a celod, hogy eszrevegyenek a szuleid? (A bulkmia csak egy eszkoz? A cel: a szuloknek tunjon fel, hogy "hé! A vilagon vagyok, letezek, élek!"



Vagy a cel:

Sulyvesztes (kovernem tartod magad?

A cel az hogy NE vegyenek eszre a szuleid?


Tenyleg nem pontos a kerdes.


Ha az 1. Eset (csak feltunni akarsz a szuloknek) nos akkor tenyleg jo hulye tippeket adtam... meg a bulimiat nem is ajanlom ilyen "eszkozkent"


2. Esetben megint mas a helyzet

2018. máj. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!