Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sűrű fejfájás mitől? Lehet...

Sűrű fejfájás mitől? Lehet rendellenes hőguta?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Bár orvosnak kéne feltennem a kérdést, de talán más isvan így.

Bár migrénes fejfájós vagyok, szeles idő esetén majd megőrülök, úgy fáj a fejem.

Ezt még csak csak elviselem, de nem tudok sportolni sem a fejfájástól.

Leizzadok, kimelegszek egy kicsit, fáj a fejem.

Szaunától fáj a fejem (bármilyen szauna).

Ez azért baj, mert kéne sportolnom, mert felszedtem pár kg-ot, és attól sem érzem jól magam.

Meg amúgy is.

Ez fent áll gyerekkorom óta, amióta az eszemet tudom.



2018. máj. 14. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
az én fejfájásom oka a fogam volt! rendbe tetettem és elmúlt! pedig iszonyat fejfájásaim voltak....
2018. máj. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
migrénre is már vannak ártalmatlan gyógyszerek nem kell szenvedned.vagy van a ginko biloba, ami növényi alapú.javítja a vérkeringést, az agy vérellátását.olvass utana a neten.
2018. máj. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nekem a fogaim rendben vannak, nem rég csináltattam meg én is őket.

Ez az egész nem ok arra, hogy ha egy kicsit is kimelegszek, iszonyú fejfájás tör rám.

2018. máj. 15. 13:34
 4/6 anonim ***** válasza:
A nyakcsigolyától, vagy fogtól fájhat. Ha nem rég csinálták a fogaidat, lehet valamelyiknél góc van még.
2018. máj. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4:

Azt nem értem, mi a köze a felmelegedésnek a nyakcsigolyához vagy a fogakhoz.

Leírtam, hogy ez nem most jött elő, amióta az eszemet tudom ez van.

Emiatt csak olyan sportot tudok művelni, ami nem jár nagy megterheléssel.

Pl: Biciklizés, úszás, kondi (futás nélkül)

2018. máj. 17. 11:04
 6/6 anonim válasza:
Érdemes lenne fejfájás ambulanciára menni ott tovább küld úgyis vizsgálatokra. Én is így voltam annyi különbséggel hogy en meg sem próbáltam sportolni így nem tudom az mivel járt volna de ha buszhoz szaladtam belenyilalt. Voltam szemészeten, vérvételen, CT-n és MR-n és végül az mutatta ki hogy (valószínűleg születéskor mert beszorultam a szülőcsatornába) eldeformálódott a koponya csontom az egyik oldalon. Ha rám néznek egyáltalán nem látszik de tapintva minimálisan érződik. Mivel a két oldal nem egyforma így többnyire olyankor fájdul meg ha a nyomás nem egyenlő a két oldalon. Nem tudom neked milyen a fejfájásod az enyém ha nem vettem be görcsoldót fájdalomcsillapítóval hányásig fájt szóval elég durva volt. Most hogy már tudom mi a gond ha elkezd fájni gyorsan egy bögre tea vagy kávé mivel mindkettő jó vízhajtó így mérsékelni tudom valanennyire. Úgyhogy a helyedben kivizsgáltatnám magam.
2018. máj. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!