Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pajzsmirigy betegség lehet?

Pajzsmirigy betegség lehet?

Figyelt kérdés
Hónapok óta gyakran émelygek. Fáradékony vagyok. Sokszor nagyot dobban a szívem. Két hónapja el kaptam egy vírust, amire antibiotikumot kaptam. Azóta fogytam kb. 7 kg-ot. Uh. gázos beleket mutatott ki. Most gyomortükrözèsre várok. De pár éve szerettünk volna babát, nem jött össze, erre egy doki nézetettt vérképet, amire az asszisztense azt mondta, hogy van egy kis Pajzsmirigy probléma, de a doki szerint minden rendben van. Azóta sem jött össze a baba. Mi lehet ez?
2018. máj. 11. 01:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát én a helyedben csináltatnék egy hormon vizsgálatot.
2018. máj. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt így nehéz megmondani. De vérvételből kimutatható, ha van valami a pajzsmiriggyel.
2018. máj. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gyomortükrözésre minek?


Amúgy sos-ben kérj beutalót laborba vagy a háziorvosodtól (akkor teljes vérkép + TSH), vagy a nőgyógyászodtól (akkor női nemi hormonok + TSH), és ezzel a vérvétellel egyidejűleg méress antiTPO-t is, mert az már akár évekkel a TSH előtt is kimutatja, ha gond van; viszont egyelőre csak privátban tudod, kb. kétezer forint. (Vagy megvárod a TSH eredményét, és ha magas, akkor már TB-re is megcsinálják, csak akkor még egyszer fognak szúrni. Ha meg normál szinten van, akkor nem csinálják meg, tehát megint csak a privát marad.)

2018. máj. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!