Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől vagyok mindig fáradt?

Mitől vagyok mindig fáradt?

Figyelt kérdés

Pár éve érzem, hogy nagyon fáradékony vagyok és olyan gyengének érzem magam. már egy ideje edzek is de pl futásnál is olyan nehéznek érzem a lábaimat. Dolgozok meg egyetemre is járok, de mások is vannak így mégis frissebbek. mit tudnék tenni, hogy kipihentebb és frissebb legyek?

23/L



2018. máj. 9. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Folyadékbevitellel hogy állsz?

Tudom, hogy mindenki ezt mondogatja, de tényleg rengeteget számít, hogy mennyit és mit iszol. A testnek és az agynak is szüksége van rá, és eléggé rosszul viselik, ha nem kapják meg.

2018. máj. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Kedves Kérdező,

Az első hozzászólónak igaza van, rengeteg folyadék (elsősorban szensavmentes ásványvíz, esetleg cukor nélküli zöld tea), emellett én a magnéziumot javaslom.

2018. máj. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Béres csepp :) az emberek 99%-ának beválik.
2018. máj. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Meg kimerültség is okozhatja. A kimerült agy aztán kevésbé tud figyelni a test szükségleteire, így a szomjúságot sem lehet olyan jól érezni. Fősulis koromban voltam így, egyfajta kiégést éltem át. Aztán utána szándékosan lazább és szabadabb életet éltem és úgy megerősödtem hogy 45-50 évesen több energiát éreztem mint 20 évesen.

Például a YouTube-on láttam egy hölgyet aki felrúgta a könyvelői vállalkozását és egy kertes házba költözött gyógynövény termesztőnek. Ez sem véletlen hogy valaki a "zsíros" könyvelői vállalkozását felrúgja és a szellemileg pihentető "paraszti" életmódra tér át. Vagy én sem kotornám elő a mérnöki diplomám hacsak nem kevés munkáért fizetnének havi 1 milliót.

2018. máj. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 szamo77db ***** válasza:
Én is állandóan fáradt vagyok, akármennyit igyekszem pihenni. Sajnos cukorbeteg vagyok és az orvos azt mondta, a cukorbetegség bőven okozhatja.
2018. máj. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Vízre próbálok figyelni mert most még diétázom is. vagyis inkább életmódváltás. naponta legalább 2litert szoktam inni van hogy többet is. de a a magnéziumot még nem próbáltam. Azt napi szinten kellene bevinni?
2018. máj. 15. 10:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!