Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 1 hónapja fáj a fejem!?

1 hónapja fáj a fejem!?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi van velem. Egy hónapja fáj fejem,de nem folyamatosan csak úgy meg-megszakadozva. Nagyon furcsa és nagyon félek hogy komoly baj lehet. Az egész úgy kezdődött hogy elkezdtem egy részen nem látni ,ez olvasáskor tűnt fel. Aztán meg kicsit szédültem,hányingerem volt. Ez elmúlt viszont megmaradt a fejfájás. Azóta semmi más tünetem nincs csak az hogy fáj a fejem. Ha beveszek rá fájdalom csillapítót elmúlik,de nem fogom minden nap azt szedni. Vervetelen voltunk,mindenem rendben volt. Jövőhéten megyünk vissza dokihoz. A menzeszem már nincs 2-3 hónapja. Anyukám szerint ettől van. És ilyen hangulat ingadozásom is van. Pl az egyik pillanatban nem érdekel hogy fáj a fejem jól érzem magam meg minden,a másikban meg le vagyok törve és azon gondolkozom hogy mi van ha ez agydaganat és még fogok halni stb...nagyon félek! Légyszi segítsetek! Szemészeten nem rég voltunk de azóta érzem hogy romlott a szemem. Lehet ettől. A vérnyomásom jó ,vagyis eddig nem volt vele baj,a múltkor se ahogy nézte a doki.

Bocsi kicsit hosszú lett.

Előre köszi a válaszokat!

13/L


2018. ápr. 30. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Kezdd a legegyszerűbb módszerrel: ügyelj arra, hogy minden nap igyál kb. 1,5-2 liter folyadékot (mentes ásványvíz, gyümölcslé, tea) és mozogj sokat. A többit meg bízd az orvosokra! Ha a vizsgálatok nem jeleznek komoly problémát, nincs miért aggódnod. Addig is keress házi praktikákat:

[link]

2018. ápr. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És azt elfelejtettem írni hogy ha becsukom a szemem sokkal jobb és elmúlik a fejfájás
2018. ápr. 30. 18:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!