Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha valakinek tökéletes a...

Ha valakinek tökéletes a vérképe attól még lehet rákos?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 25. 13:54
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszi aki normális választ írt. Bár prosztatám szerencsére nincs, meglátogatom a háziorvost.
2018. ápr. 25. 20:48
 12/15 anonim válasza:
Sajnos igen. A volt férjem egy pénteki napon ment le a doktornőhöz a kész laboreredményért, aki azt mondta neki, hogy gratulál az egészséges új életmódjához. Látszik a hatása, tökéletes a vérképe. Vasárnap éjszakára ment a férjem dolgozni, hajnalban hívtak, hogy összeesett, epilepsziás rohama volt. Már aznap délelőtt közölték a kórházban, hogy rosszindulatú agydaganata van és maximum 10 hónapja van hátra. Sajnos teljes leépülés után valóban ennyi időnk maradt..
2018. ápr. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Sajnos bármilyen betegség bármikor bárkin jelentkezhet, ez ellen nincs mit tenni, nem lehet kivédeni semmilyen életmóddal. De ha már van egy intő jel, az ember inkább utánajár mielőtt nagyobb baj lenne belőle. Egyébként meg jobb nem keresgélni mindig a problémakat ha valaki egéazsegesnek érzi magát, mert egészséges ember nincs csak olyan akit még nem vizsgáltak eleget. Az életet még senki nem élte túl ezt tudom. De én még szeretnék maradni egy darabig....🙂 Sajnalom ami veletek történt.
2018. ápr. 26. 10:15
 14/15 A kérdező kommentje:
Elmentem az orvoshoz. Elküldött további vizsgálatokra 😖 Remélem azért minden rendben lesz.
2018. ápr. 26. 19:13
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha valakinek tökéletes a vérképe, attól még lehet hipochonder.
2018. ápr. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!