Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tökéletes a vérképem, mégis...

Tökéletes a vérképem, mégis furcsán vagyok. Akkor mi a fene ez?

Figyelt kérdés
Az orvos azt mondta lelki eredetű. Folyamatosanszorít a mandulám a nyelvhátam, és a rekeszizmom. Van hogy a nyelvem alatt is furcsa görcsszerű érzés van. Mondtam neki hogy nem vagyok ideges pedig, maximum ettől a rettenetes érzéstől. Egész napra megbénít. Alvás közben nem érzem de ha felkelek egyből. Meg folyton sóhajtanom kell és nem jön a levegő rendesen. Iszok citromfű teát, meg napi 3x1 hova tablettát de már nagyon kivagyok mivel már egy hónapja tart, és semmilyen változást nem veszek észre. Mindentől elment már a kedvem mert bármit csinálok mindig ott az érzés. Volt ilyen másnak is? Szívesen venném a tapasztalatokat, meg hogy kinek mi segített.
2015. jún. 15. 08:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy ekg-n is voltam de az se mutatott ki semmit
2015. jún. 15. 08:49
 2/5 anonim ***** válasza:
Valóban sok mutat a "dili" irányába. Alaposan mérd fel az életed, nincs-e valamilyen feszültség, ami akár tudat alatt okozhat is tüneteket.
2015. jún. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindenki a "dilit" mondja :D arra gondoltam még hogy hipochonder vagyok mert mindig a legszörnyebb betegségre gondolok. Lehet ettől szorongok
2015. jún. 15. 09:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbálj ki esetleg egy multivitamin komplexet, hátha valamelyik ásványi anyag vagy vitamin hiánya okozza. Nekem mikor tikkelt a szemem, B vitamin és magnézium helyrehozta. Lehet, hogy van valami, amit kimondanál, de nem mered kimondani, megmondani a saját véleményedet valakinek, és ezért lelki eredetű is lehet. Gondold végig, nincs-e ilyen dolog. Próbáld ki még esetleg a jógát, koncentrálj nyaklazító gyakorlatokra, mert esetleg egy rossz fejtartás (netán éjszaka a párnák magassága?) is okozhat ilyesmit. Változtass a párnákon, ha sok volt, legyen kevesebb vagy semmi, vagy ha kevés volt, kicsit emelj rajta.
2015. jún. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Huu utolsó köszönöm, egyébként pont ma kezdtem el b vitamin komplexet enni :) Erre a párnás dologra még nem is gondoltam, de tényleg nagyon hülyén fekszem, lehet ez az oka:D
2015. jún. 15. 21:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!