Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Március 9-én bölcsességfog...

Tomi198965 kérdése:

Március 9-én bölcsességfog műtétem volt ma 23.4.2018 még mindig van sárgás lyuk az operáció helyén medig tart ez?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 23. 23:43
 1/2 Duenna ***** válasza:
Ha még mindig sárgás a helye, akkor az azt jelenti, hogy elfertőződött a seb, vagyis gennyes. Szerintem menjél vissza a fogorvoshoz, és mutasd meg neki. Kitisztítja, és ad rá megfelelő antibiotikum gyógyszert.
2018. ápr. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Duenna ***** válasza:
Vagy van még egy megoldás: vegyél a gyógyszertárban 3 %-os hidrogén-peroxidot (150 Ft), ez egy nagyon jó fertőtlenítő szer, ezzel öblögesd a fogad helyét naponta háromszor. Tartsd ott pár percig a fertőtlenítőt, ne nyeld le, hanem köpd ki. (15 perc múlva vízre bomlik) Ha pár napon belül (2-3 nap) nem tűnik el a sárgás rész, akkor menj el a fogorvoshoz, az kitisztítja.
2018. ápr. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!