Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Normális ez ludtalpnál?

Normális ez ludtalpnál?

Figyelt kérdés
Már 4. napja hordom a talpbetetet de nagyon fáj benne a talpam. Amíg nem hordtam a betétet nem fájt . Normális hogy fáj benne a talpam?
2018. ápr. 23. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
fokozatosan kellett volna hozzászoktatni... 1-2 nap 1 ó, 1-2 2ó stb vedd ki holnap és pihenjen és utána fokozatosan
2018. ápr. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt,van,vagy 15 betétet kipróbáltam,mindbe fájt,már nem is hordok szinte. Melós cipőmbe vettem most legutóbb ezt a scholl géles work betétet,nem sokat,de minimálisan kényelmesebb,mit az előzöek voltak. Hétköznapi cipőbe nem is hordok egyáltalán.
2018. ápr. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Duenna ***** válasza:
Ha fáj benne a talpad, akkor inkább ne hordd! Egy kényelmes lapostalpú cipő sokkal többet ér! A kényelmes cipőn azt értem, hogy egy-két számmal legyen nagyobb és szélesebb, hogy a lábad kényelmesen elférjen benne, és cipőfűzős legyen, mert a cipőfűzővel be tudod állítani úgy, hogy ne essen le a lábadról, de ne is szorítson. Ha túlsúlyod van, azt próbáld leadni, mert a súlyodat hordja a talpad, és erőlteti a talpadban a csontokat, ami még lejjebb fog szállni, még nagyobb lesz a lúdtalpad. A rendszeres rövid séta sokat javít a fájós talpakon, a megerőltetés nem ajánlott. Talpmasszírozás nagyon jót tesz, enyhíti a fájdalmakat, ha van valaki, aki meg tudja neked masszírozni, akkor segítsen neked ebben. Vagy vegyél valami talpmasszírozót, sokféle van: [link] Ezek többet érnek, mint a lúdtalpbetét, ami semmire sem jó, csak megerőszakolják a talpat, amit csak úgy tudsz enyhíteni, ha kiveszed, és nem hordod.
2018. ápr. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!