Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől faj a fejem elől?

Mitől faj a fejem elől?

Figyelt kérdés

20/F


Már 2.nap faj a fejem elől a halántékcsontomnál, és mindig délután. Bevettem TREND RELAX STAR nyugtató tablettát, átment de megint kezd fájni. Kezdek felni. Utóbbi időkben sokat idegeskedek, idegbolond vagyok, sokat csalódtam az emberekben ami lelkileg megviselt. Nincs rendes barátaim se semmi. Vegyek be paralent? Mit csináljak? Ha razom a fejem jobbra ballra úgy jobban faj.


Mitől lehet ez? Vérnyomástol fobiam van


2018. ápr. 18. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Először gondold át, fogyasztasz-e elég folyadékot, illetve nem vagy-e nagyon levegőtlen helyiségben. Aztán tisztázd, nem vagy-e beteg, kaphattál-e huzatot, stb. Sokszor a fejfájásnak, migrénnek nincs oka, egyszerűen át kell vészelni, vagy elegendő folyadékfogyasztással kiküszöbölhető. Gyógyszereket, nyugtatókat csak végső esetben szednék a helyedben.
2018. ápr. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel idegi alapon fáj de számtalan oka lehet vérnyomás,pollen nátha stb.Nagy sétát kellene beiktatni.Nem tudom miért csalódtál az emberekben de ha egy mód van rá beszéld ki a problémád és az hátha segít.
2018. ápr. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Haza jövök suliból igen otthon vagyok nem megyek sehova, se ki a levegőre csak üzletbe és ennyi. De gyalog. Iszok sok folyadékot csak a vérnyomást nem szeretem mérni mert mi ha neadjisten magas lesz. Panikus fajta vagyok.
2018. ápr. 18. 20:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!