Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gyakran fáj a fejem , de nem...

Gyakran fáj a fejem , de nem elől, érdekesség hogy gyakran fáj hátulsó felében de mint akit fejbevágtak, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

volt már olyan hogy két éve újév után egy nappal szédültem fájt a fejem de miután pihentem és kinyitottam az ablakot (lakótelepi lakás) utána jó volt . Most is fáj hátul legtöbbször jobb oldalon

ha koponya ct-t szeretnék azt lehet ?



2016. máj. 1. 20:59
 1/4 A kérdező kommentje:
30 éves vagyok és férfi ez kimaradt
2016. máj. 1. 21:00
 2/4 anonim válasza:

Nekem ugyanez volt a helyzet pár hónappal ezelőtt. Nekem is a fejem hátsó részén hasogatott, csak nekem bal oldalt. Kezdetektől rossz a kapcsolatom az osztályommal, nem felfelé íveltek a jegyeim sem, annak ellenére sem hogy minden este későig tanultam. Édesanyám szerint túlfeszültem és a túl sok stressz miatt volt. Kicsit visszább vettem, több időt töltöttem a pihenéssel, figyeltem az étkezésemre és az elegendő folyadékra, és pár hét alatt elmúlt. Azóta sem volt ilyen problémám.

Lehet, hogy te is kicsit túlfeszültél, úgy hogy észre sem vetted. Kicsit próbálj meg pihenni (amennyire tudsz a munkád mellett) és többet foglalkozni magaddal. Remélhetőleg neked is csak a felgyülemlett feszültség okozza, és nincs más problémád. :) Sok sikert!

2016. máj. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem magas volt a vérnyomásom amikro a tarkóm fájt.
2016. máj. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen , lehet a sok stressz , meg a vérnyomás bár nekem mindig alacsony sajnos. tegnap már gyógyszert kellett bevenni. Most is készítek egy ibrik teát folyadéknak
2016. máj. 2. 09:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!