Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ugye ez nem agydaganat?

Ugye ez nem agydaganat?

Figyelt kérdés

Szóval a sztori úgy kezdődött hogy sportnap volt a suliba és reggel elkezdtem oldalt nem látni. Ezt nem lehet leírni szóval így oldalt kimaradt a latasombol egy csík. Aztán ez olyan érzést keltett mintha szedulnek. Elmentünk a védőnőhöz mire leertünk már a fejem is fájt. Ő adott egy szőlőcukrot és lefeküdtem hanyatt . A látás zavar el is múlt viszont a fejem eléggé fájt. Visszamentünk a tesiterembe és én kiultem oldalra.(ugye szédülés után inkább nem játszottam) . Egész nap egy csokit ettem úgyhogy most elkezdtem enni egy szendvicset. Ekkor hányingerem lett. Nem bírtam többet enni. Újra lementünk a védőnőhöz . Ő nem adott csak egy fél panadolt ( tudni kell én algopirint,algoflexet(egészet) szoktam bevenni) . Ez nem nagyon hatott bár a fejfájásom kicsit enyhült. A hányinger viszont megmaradt. Mikor vége lett a sportnapnak ahogy mentünk le a lépcsőn elkapott az igazi hányinger szóval gyorsan beszaladtam a vécébe és hánytam...utána a hányinger elmúlt. A fejfájás még mindig volt ugyan már enyhébb. Mikor hazaértem már hányingerem egyáltalán nem volt viszont egy enyhe fejfájásom igen.

Ez múltját pénteken történt. Azóta minden nap tompa fejfájásom van. Nem mindig csak így rám jön aztán elmúlik. Mivel nagyon tompa nem szóltam bevenni rá semmit. Ha futok ,mozgok ,nem nagyon figyelek rá elmúlik. És télleg egyáltalán nem erős. Ez mi lehet??? Volt már valakinek hasonló? Bocsi az összevissza beszélesert és a helyesírási hibákért. Ja és tegnap előtt voltunk vervetelen . Holnapra lesz eredmény megyünk fel vele a dokihoz. Hajlamos vagyok vérszegénységre. Lehet ez is?? Ugye nem agydaganat?? Légyszi segítsetek!

A vaszokat előre is köszi

12/L


2018. ápr. 12. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
A migrénnek jellemző tünete a látászavar, hányinger, fényérzékenység és féloldali fejfájás.
2018. ápr. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Uhh köszi . Lehet hogy migrén de ilyen sokáig húzódna?kedves 1. Válaszoló ,ha nem tudsz rendes választ adni pls ne írj mert így is eléggé parazom.
2018. ápr. 12. 20:19
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

A tüneteid számomra egész mást mutatnak.


Egész nap csokit enni alapból igen felelőtlen dolog, főleg erős sóhiány, és táplálékhiány esetén, plusz ha még dehidratált (kiszáradt) is vagy, már meg is vannak a tüneteid.


Csak az általános sóhiány már önmagában szédüléssel, rendszeres, erős fejfájással járhat, só nélkül könnyebben kiszáradsz, mert nincs amit megtartsa a vizet; amikor iszol, az átszalad rajtad, és már mehetsz is pisilni. Ami rosszabb, hogy a csokiban lévő cukor épp tovább erősíti a kiszáradást, és a sóhiányt, ha ezt megtolod egy kis kimerültséggel, amihez az iskola általában elég is jó tanulóknál, akkor már meg is van a helyzet.


Egy kis gyorstalpaló. A só, és a viz olyan fontos a szervezetnek, mint a levegő.


https://www.youtube.com/watch?v=BjxB2IVtGJ0

https://www.youtube.com/watch?v=mFQ10zdJ86c


A teljes: https://www.youtube.com/watch?v=ZXd_39cRwLU


A szervezetnek nem kell ártani ahhoz, hogy baj legyen. Elég nem gondoskodni rendesen róla. Elég nem megfelelően táplálkozni, és elégtelen életvitelt folytatni.


Javaslott még legalább c-vitamint fogyasztani, a legáltalánosabb vitamin.


Nézd meg az előadást. Talán sokmidnent máshogy fogsz látni.

2018. ápr. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Agydaganat elég ritka 12.éves korban. De, hogy minden betegséget ki lehessen zárni ajánlott elmenni a szemészetre és beutalót kérni a neurólológiára, ott pedig szépen megkérni az orvost küldjön el egy koponya mri vizsgálatra. Ott kiderül van e valami probléma vagy csak nem ettél és ittál eleget.
2018. ápr. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Megjött a vérkép minden rendben van,egy valami tér el nagyon kicsit. Azt már nagyjából sejtem mi volt egy hete..de azóta miért fáj a fejem?
2018. ápr. 13. 19:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!