Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mit jelenthet?

Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Roviden a sztory:

16 éves fiu vagyok.És kb egy hete elkezdett fájni a jobb vállam.. Mintha a csont fájna... estefelé és reggel erősebb mint nap közben... de csak akkor fáj ha mozgattam... ilyen eloszor nekem kb 2-3 éve volt ....és utánna kerestem az okos Googlen és azt olvastam róla hogy ez tüdőrákot is jelenthet.. most nemtudom hogy mit hidjek... mert már régebben is volt nekem ilyen és utánna egy hétre rá már nemis fájt... nem szokot nekem ez ilyen gyakran lenni évente 1-2 szer fáj igy a válam... Gondoljátok hogy ez tüdőrákra utalna?

De még azt is olvastam hogy a ferde hátgerincem miatt is lehet...



2018. ápr. 6. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Hááát meg is érdemled, ha googlen keresed a betegséged okát. Menny el orvoshoz és akkor kiderűl, hogy csak elaludtad a válad.
2018. ápr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok minden lehet, legkevésbé valószínű a tüdőrák! Tüdőrákra akkor gondolj, ha más panaszaid is vannak együttesen: köhögés, hátfájás, véres köpet. Amit te írsz, az lehet csonthártya-gyulladás, ízületi gyulladás, izomláz, porckopás, megerőltetés, izomszakadás... Szóval legvalószínűbb, hogy valami helyi dolog. Ortopéd vagy reumatológus orvost keress fel ezzel!
2018. ápr. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyakcsigolya
2018. ápr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!