Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha Candida akkor mindkét félt...

Ha Candida akkor mindkét félt kezelni kell?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek Candidája van,és szex után piros meg foltos a makkom viszont elmúlik,és az orvos azt mondta nem kell nekem kezelni mert kitenyésztette és minden negatív lett.De nem értem,akkor miért jelentkeznek ilyen tünetek?Illetve azt olvastam,hogy ilyenkor kötelező mindkét embert kezelni,nem értem,hogy lett negatív minden.

Volt már valakinek hasonló vagy mi a tapasztalatotok ezzel kapcsolatban?


Köszönöm a válaszokat!



2018. márc. 26. 12:11
 1/1 anonim ***** válasza:
A candida csak diétával múlik el gyógyszerrel nem. Ez a gomba mindenki szervezeteben ott van. Csak van akinek túlszaporodik és akkor panaszokat okoz. Benned nem szaporodott túl ezért nem tudod elkapni. Lehet más okozza a problémádat lehet valóban a gomba túlzott jelenléte de mivel bennedd nincs túl szaporodva így nem okoz hosszútávú gondot. A lányban nem csak a.nemiszervén van a.gomba hanem mindenhol. Az emésztőrendszerében is. Csak szigorú diétával lehet visszaszorítani a gyógyszerek csak tüneti kezelést adnak. Nézzetek itána a candida diétanak. Lényege a cukormentes táplalkozás!
2018. márc. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!