Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tehetnék (rendszeresalkoho...

Mit tehetnék (rendszeresalkohol utáni időszak)?

Figyelt kérdés
5évig rendszeresen ittam napi szinten és sokat.most 2hónapja leszokóban vagyok már egy hete csak 2-3cl házi.Egyedül ezzel a reszketéssel van gondom hol jobb -rosszabb.Bizonytalan a mozgásom szédelgek sokat.Milyen gyógyszer(ek)t érdemes megpróbálnom?
2018. márc. 25. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Beszélj a háziorvosoddal, vagy ideggyógyásszal, fog felírni valami nyugtatót, ami átsegít a nehéz időszakon.

Régen Andaxint adtak, ma már nincs forgalomban, nem tudom mi van helyette, majd az orvos tudja.

Inkább a pálinkát kéne elhagynod, az okoz jobban reszketést, amíg muszáj, válts inkább egy sörre, aztán alkoholmentesre. Remélem sikerül egyedül kimásznod ebből, sok sikert kívánok!

2018. márc. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Jenő 34 válasza:
Hát nagyon érdemes elmenni pszichiáterhez. Az én dokim altatót szokott felírni és egy neurotop nevű gyógyszert, ez utóbbi arra jó, hogy az elvonási tüneteket (mint például kézremegés) megszünteti.
2018. márc. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hagyd abba teljesen és egy idő után normalizálódik a szervezeted. Én tovább ittam mint te és egyik napról a másikra letettem.

Mert leakartam tenni!!!

Nagyon éreztem hogy hogy abba kell hagynom, mert végem lesz.

2018. márc. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
B vitaminkomplex, magnézium, sport és türelem.
2018. márc. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!