Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Irassak antibiotikumot vagy ne?

Irassak antibiotikumot vagy ne?

Figyelt kérdés
Több mint egy hónapja elkaptam valamit, ráment az arcüregemre, a légcsövemre, de gyógyszer nélkül jobban lettem. Sokáig fújtam az orromat, teljesen nem múlt el de nem voltam rosszul már. Hát ma megint elkezdett folyni az orrom bal feléből, tüsszögök, izgatja az orrom és nem érzem magam valami jól. Elegem van már, nem akarok antibiotikumot szedni de muszáj lesz, nem szenvedhetek megint hetekig.
2018. márc. 21. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább csak menjél el az orvoshoz, és hagyd, hadd döntse el, mi kell neked a betegségedre.
2018. márc. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez van, egy hónapig után jobban lettem, és tegnap megint jött a nátha, várom már a melegebb időt és a napsütést, az mindig rendbehoz.

Nem biztos, hogy kell antibiotikum, de menj el az orvoshoz és ő majd megmondja.

2018. márc. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nincs értelme orvoshoz futkosnom, sokakkal ellentétben én ismerem annyira magam hogy meg tudjam legalább annyira mondani mi bajom, mint egy háziorvos. Ránézésre ő sem fogja tudni hogy ez most vírusos vagy bakteriális eredetű, sőt, van hogy előbbire is odadobja az antibiotikumot, teljesen feleslegesen.
2018. márc. 21. 17:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha te okosabb vagy mint az orvos, akkor természetesen ne menj el hozzá. De akkor mit is akarnál tőlünk? Mi nem adhatunk neked antibiotikumot. Amit tudtunk elmondtuk.
2018. márc. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tiszta ideg vagyok már ettől.
2018. márc. 21. 17:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!