Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan fázzak meg?

Hogyan fázzak meg?

Figyelt kérdés
Szakacs tanulo vagyok. Hetvegen is kellene mennem 1 napot, mert azerdankent zarva van a hely. Egesz nap csak klopfolok es mosogatok. A kezem mar nem birja a slk vizet. A mosogatopor is neha furcsan kijon a kezemen. Hideg vizet ittam, munka utan egy orat kint ultem a hidegen mire vegeztek a szuleim a munkaval es akkor birtak ertem jonni. Mostani hetre szeretnek beteg lennj. Jovo heten szerdan gyakorlat a suliban, de sulibol mar hianyoztam parszor. Ezert szeretnek gyakorlatrol hianyozni, mert kezd elegem lenni. Masik hely utan fogok majd keresni.
2018. márc. 21. 09:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Cseréljünk életet!

Napi tizenkét óra munka mellett pont nincs időm foglalkozni vele hogy beteg vagyok-e vagy sem, de ettől még én nem kapok levegőt rendesen munkaidőben, és a kollégáimnak kell elviselni, hogy tízpercenknt vagy köhögök, vagy orrot fújok.

A lustaságod tartsd meg magadnak.

2018. márc. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sehogy ne legyél beteg! Vagy beszélj a szüleiddel és kérd, hogy igazolják. Ha normálisak megértik. Vagy ha nagykorú vagy hívd fel a háziorvost, hogy hánysz és hasmenésed van ezért nem tudsz se hozzá elmenni ilyen állapotnan se a suliba. Vegyen táppénzre. De elárulom a szakácsok nagyon sokat dolgoznak, nem a legjobb körülmények között és hétvégeken is. Lehet nem ez a nekwd való munka.
2018. márc. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!