Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szeretkezés után ez, hogy lehet?

Szeretkezés után ez, hogy lehet?

Figyelt kérdés
Együttlét után a párommal nem érzem túl jól magam , ugyanis rá 1 van amikor 2 nap után elkezd fájni a hasam es a vizeletem csíp valamint ott lent kellemetlen erzesem van. Nektek mar volt ilyen ? Tudnatok ebben segiteni , hogy mi ez ?
2018. márc. 13. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Gomba? Vizsgáltassátok ki magatokat!
2018. márc. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gomba, Nászutas betegség... Ki kell magatokat vizsgáltatni, mert így csak mindig vissza fertőzitek egymást.
2018. márc. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ahogy már többen írták, valamilyen fertőzés. Orvoshoz kellene fordulni. együtt menjetek, mert mindkettőtök számíthat kezelésre. akkor is, ha a férjednek nincsenek tünetei (visszafertőzés miatt).
2018. márc. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez minden alkalommal igy van?

Mert egyszer nekem is volt ilyen, felfazas szeru tuneteim voltak, allando cizelesi inger, mimtha beszorult volna a pisi, es fajt a hasam mint a mezesznel, de olyan masfel ket nap utan elmult. A rendszeres szexualis elet is okozhat "felfazast".

De ha ez rendszeres, akkor bizony fertozes.

2018. márc. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A párom nem tapasztal semmi furcsát , csak nekem vannak tüneteim és azok is 1 heten belül elmúlnak csak az egxuttletek alkalmaval ismetelten kialakulnak.
2018. márc. 13. 16:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez benne a huncutság. A férfinak nem okoz tünetet,de el kell menned dokihoz,és mindkettőtöknek kell gyógyszer! Ez a pingpong fertőzés, oda-vissza adogatjátok egymásnak. Neked bajod lehet belőle,tessék orvoshoz menni mindkettőtöknek!!
2018. márc. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Pontosan, a párod hordoó, de tünetmentes.


Menjél el nőgyógyászhoz, és kérj krémet neki is. Ha már ő képtelen kivizsgáltatni magát.

2018. márc. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
haziorvosnal jartam mar tobbszor.. mindannyiszor azt mondta , hogy felfazas...... es gyogyszert is adott ra... de semmi valtozas.
2018. márc. 14. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!