Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha a párom volt STD szűrésen...

Ha a párom volt STD szűrésen és mindene negatív lett, akkor az azt jelenti, hogy nagy valószínűséggel nekem sincs fertőzésem?

Figyelt kérdés
Két éve vagyunk együtt, nem voltunk mással. Köztünk történt többször óvszer nélküli aktus. Páromnak volt egy durva felfázása, és elküldték std szűrésre is. ( HIV-et, chlamydiát, trippert, hpv-t, szifiliszt néztek) Mindene negatív. Én is gondolkodtam egy teszt elvégzésén, mert még sosem voltam, de ha nála minden negatív az valószínűvé teszi hogy nálam is, vagy ettől még előfordulhat, hogy nekem van fertőzésem?
2018. márc. 7. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel nem lehet tudni, hogy milyen neműek vagytok, ezért csak azt lehet válaszolni, hogy vannak olyan fertőzések, amelyek inkább az egyik vagy a másik nemre jellemzőek ill. egyik vagy másik nemnél okoznak észrevehető tüneteket.
2018. márc. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Párom férfi, én nő vagyok. Tünetem nekem nincs semmi, pont az ilyen lappangós dolgoktól tartok. Páromnak volt fájdalmas vizelése, arra kapott egy antibiotikumot, azóta nincs baja, azért küldték std szűrésre, mert az urulógián nem mutattak ki baktériumot a vizeletében.
2018. márc. 7. 18:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!