Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aranyér elleni hasmenés jó...

Aranyér elleni hasmenés jó ötlet-e?

Figyelt kérdés
Mar lassan fél éve aranyerem van, székrekedéssel együtt. Lassan kezd elegem lenni, szörnyen kellemetlen. A székletem iszonyat kemény, és ebből kifolyólag aligha hetente el tudok menni WC-re. Szerintetek ha tudnék egy kis hasmenést kreálni, kicsit javulna legalabb egyszeri helyzetre?
2018. febr. 25. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem jó!

Mert ha abba hagyod, még jobban szorulásod lesz.

Normálisan egyél, de ne ezt a divat kajákat amit reklámoznak.

Például egy jó csülökpörköltet kenyérrel kitunkolod, elfog múlni a szorulás.

P

2018. febr. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De szinte nincs is lehetőségem divatkajára (és még nem is igazán jönnek be xd), vizet eléggé sokszor iszok, meg ilyesmi... Gyógyszerekre meg nem akarok hagykodni, csak altalaban rontott a helyzeten :s
2018. febr. 25. 11:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a cipőben járok. Sok víz, zöldség-gyümölcs és heti egyszeri széklet, a részleteket te is ismered...


Egyszer használtam glicerinkúpot, attól kicsit puhább lett a székletem, de a következő alkalom megint kínszenvedés volt.

2018. febr. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rost rost rost és rá víz! És mozgás. Barmarízs, sütőtök, teljeskiőrlésű kenyér, zabpehely, zöldségek....stb. ha már hashajtót akartok akkor inkább valami teát válasszatok. Ne kezdjetek el tablettázni mert annak sosem lesz vége...egyre rosszabb lesz a helyzet. De nagyon nem normális heti 1. Naponta kéne!
2018. febr. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!