Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fülfájás ellen mit tehetnék?

Tündi0212 kérdése:

Fülfájás ellen mit tehetnék?

Figyelt kérdés
El kezdett nyilalni nem egyfolytában fáj csak nyilalgat infulenzában vagyok ez gyulladás lesz? Vagy miért nyilal volt valakinek ilyen? Hetfön tudok csak orvoshoz menni addig van itthon cataflam Flector melyiket szedjem? Vagy mit tehetnék még addig? És ez a nyilalás mitől lehet,?
2018. febr. 24. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem be van gyulladva, nekem ilyenkor cataflamot ajánl a doki. Ne piszkáld, ne nyúlkájl bele, mert csak rosszabb lesz. Esetleg ha van vmi gyulladás elleni fülcsepped (nem lejárt) mehet bele 2 csepp.
2018. febr. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha be van gyulladva nem lüktetni kéne? És ilyenkor mit szoktak vele csinálni,? Cataflam V50 van itthon az jó vagy igyak flectort??
2018. febr. 25. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!