Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Már 2 hete megy a hasam és...

Már 2 hete megy a hasam és nem használ se a 'Szmekta por' sem a szén tabletta, mit tegyek? 17f

Figyelt kérdés
A szmektától nem lesz semmi változás,a szenestol pedig csak fekete lesz..
2018. febr. 16. 06:14
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
B vitamint írt fel nem Ct. De amúgy kértem beutalót,de nem adott. Úgyhogy tehetetlennek érzem magam jelenleg.
2018. febr. 17. 13:13
 22/27 anonim ***** válasza:
Basszus... vért hányni súlyos tünet, ez az inkompetens fa.sz meg ki se vizsgáltat?
2018. febr. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
A Rutascorbin magas C-vitamin tartalmú, erre értette, aki írta. Ez benne kb a legnagyobb arányban előforduló hatóanyag, szóval gyakorlatilag kaptál egy kis C-vitamint meg B-vitamint.
2018. febr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Á, értem. Köszi mindenki.

Igen szüleim tudnak róla.

A torkom fáj mikor nyelek, hányni nem hanyok már csak oklendezek, érzem hogy valami fel akar jönni. De pl mikor asitok, olyan mintha szét akarna szakadni.

Doki annyit mondott, azért véres,mert "erőltetett" volt a hányás és a torkommal van baj nem a gyomrommal....

2018. febr. 18. 05:50
 25/27 A kérdező kommentje:
Hát, amiket felírt nem használnak, ugyan úgy megy a hasam + ugyan úgy hányok. Kb 1-masfel napja nem ettem semmit ha úgy nézzük,mert minden kijött belőlem.
2018. márc. 4. 06:41
 26/27 anonim ***** válasza:

Jézusom... már régen kórházban lenne a helyed, kivizsgáláson. Párom egyszer véreset hányt éjjel, kihívtam a mentőket, simán bevitték, két napig bent volt, kivizsgálták.

Nyugodtan hívhatsz mentőt. A szüleid meg csak nézik, hogy ilyen rosszul vagy?? Nem is értem.

2018. márc. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Eszembe jutott, hogy sérved is lehet. Hasonló tünetekkel jár.
2018. márc. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!