Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Már 2 hete megy a hasam és...

Már 2 hete megy a hasam és nem használ se a 'Szmekta por' sem a szén tabletta, mit tegyek? 17f

Figyelt kérdés
A szmektától nem lesz semmi változás,a szenestol pedig csak fekete lesz..
2018. febr. 16. 06:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Imodium, vagy Bolus adstrigens
2018. febr. 16. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Orvos?

Addig diéta és sok folyadék

2018. febr. 16. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
79%
Orvos, diéta, és KIVIZSGÁLÁS- gyulladástól kezdve sok ok lehet. Ha vírus csinálja, a hasfogók kifejezetten ártanak, mert csak még jobban felszaporodnak a kórokozók.
2018. febr. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
52%
Amúgy normaflor, enetrol-ez alap kellne legyen hasmenésnél.
2018. febr. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Normaflort is kaptam és kb 3 napja használom de ugyan az, és ezeket a doki mondta / írta fel nekem.
2018. febr. 16. 06:25
 6/27 anonim ***** válasza:
59%
Akkor vissza kell menni a dokihoz-mert bármilyen meglepő-a hasmenés akár életveszélyes állapothoz is vezethet. Székletminta- megvizsgáltatni hogy miféle baktérium, vírus van benne- esetleg parazita. Diétánál tartani hogy sok száraz kaját enni. Ja, és nem mondtad hogy kaptál-e antibiotikumot mielőtt ez kijött nálad.
2018. febr. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Nem kaptam mielőtt kijött volna, ezt az orvos kérdezte és említettem neki. És az szuper.... Tehát most megint ki kell hagynom egy hetet majd igaz?

Mellesleg az utóbbi 2 napban eléggé fájni szokott az alhasam. Jelenleg is fáj, és az előbb voltam wcn. Néha fel ... Hortyog... Vagy morog vagy hogy mondjam.

2018. febr. 16. 06:44
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Értem mire gondolsz, de ez nem feltétlenül jelent bajt- hasmenésnél normális ha vartyog a hasad.Sokféle kiváltó ok van a fertőzéstől addig hogy érzékeny vagy valamire- ezért is kellne mielőbb visszamenned a dokihoz.
2018. febr. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
59%
És semmiképpen ne várj hétfőig.
2018. febr. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
79%

Én csodálkozom, hogy a háziorvosod nem küldött még be a kórházba, ha valóban 2 hete állandó jelleggel megy a hasad.

Folyamatosan veszted a vizet, a tápanyagokat, ásványi anyagokat, nagyon veszélyes, az ember szíve ezt nehezen viseli, ilyenkor infúzióra simán szükség lehet.

Kérlek, menj el ma újra orvoshoz! Mondd el neki, hogy 2 hete ez a probléma, és nem javult, rosszul érzed magad, az alhasad is fáj, stb. A Smecta és széntabletta vény nélkül kapható szerek, a tüneteket enyhíthetik, ha pl. valaki romlott vagy nagy mennyiségű ételt eszik, és hasmenése van, vagy ilyesmi.

Nálad is enyhíteni kell persze a tüneteket, de ki kéne deríteni, hogy mitől megy a hasad, és azt kezelni. Miket eszel amúgy azóta?

2018. febr. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!