Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegseg ez? Folyt lent.

Milyen betegseg ez? Folyt lent.

Figyelt kérdés

Ezek a tunetek leginkabb este jelentkeznek. En eleinte belferegre gyanakodtam, de nem hiszem, hogy az lenne..

Azzal kezdodott az egesz egy eve, hogy rezgo erzetet ereztem estenkent a fenekemben. A szekletemben feher, nem mozgo pottyoket lattam.(az akkori szekletmintam negativ lett belferegre). Ez a rezgo erzet mostanra felerosodott es minden este erzem. A gyomrom puffad, feszul, hangokat ad es ott is erzek rezgo erzetet, de inkabb melegseget. A szivemben is szoktam meleget erezni. Sokszor van olyan erzesem mintha osszevissza dobogna a szivem egy ideig es ettol kohognom kell(??)

2 hete a az egyik labam elkezdett zsibbadni, es rezgo erzetet kezdtem el erezni ott is. Ez felerosodott es most mar az egesz testemben erzem. Felhaladt a szamig. Az idegek estenkent a testemben egyfolytaban kattognak este 6 vagy 7 oratol reggel 6 ig.

Nem tudok tole aludni.

2napja a fejemmel is van valami. Szedulok estenkent,furan latok, napkozben faj a fejem.

Voltam vervetelen, vizeletmintat is adtam le volt mellkasi rontgenem, hasi ultrahangom de minden rendben van.

Most ujbol adok le szekletet belferegre.

Az orvosok pszichiatriai dologra gyanakodnak de ketlem, hogy az lenne. Sokszor rendesen annyira szrul vagyok, hogy halalfelelmem van es sokszor azt hiszem hogy be kell vinni majd mentovel, mert nem birom.

Minden este igy alszom el



2018. febr. 12. 22:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!