Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek mi történhetett?...

Szerintetek mi történhetett? Hétfőn mutassam meg dokinak? (térd)

Figyelt kérdés

nagyon fáj már 2 napja a térdem, egyáltalán nem tudom hajlítani.

réggebben is fájt néha, de most folyamatosan és szörnyen. nem ütöttem be meg semmi.

hétfőn orvos vagy vegyek valami krémet aztán makd elmúlik?



2018. febr. 10. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el a sebészetre, mondd hogy elestél, és akkor legalább egy röntgenen megnézik, nem kell hónapokat várni a diagnózisra. Mindenképpen orvos, ha "szörnyen fáj". Addig is pihentesd.
2018. febr. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, orvoshoz menj el vele. Ennyiből nem lehet tudni, hogy plusz vizsgálat szükséges-e (vérkép, ultrahang, röntgen).
2018. febr. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem történt vele trauma, akkor az nem sebészet. Ott nem fogják megröntgenezni. Lehet ízületi gyulladás, ortopédiára kéne beutaló a körzetitől.
2018. febr. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ortopédiára lehet, hogy csak hetek-hónapok múlva kap időpontot. Azért kell azt mondania, hogy elesett, hogy megnézzék azonnal. Lehet, hogy a röntgenen látszik valami, amivel el lehet indulni.

Egyszer én is rejtélyesen lesántultam, egyáltalán nem tudtam lábra állni, holott nem ért trauma. Egyik napról a másikra. A sebészeten azt mondtam, hogy elestem, így megnézték röntgenen, és így derült ki, hogy lúdtalpam van, aminek elhanyagolása miatt keletkezett egy sarkantyúm, továbbá a bokámban van egy "felesleges" csont ami fájdalmakat okoz. Fogalmam sem volt róla, hogy lúdtalpas vagyok, a többiről nem is beszélve.

Kérdező, próbáld a sebészetet, kamuzd be a traumát, hátha látnak valamit.

2018. febr. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!