Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Atípusos tüdőgyulladásom van,...

Atípusos tüdőgyulladásom van, gyakoribb köhögésen kívül semmi tünet. Egyáltalán nem szabad edzeni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Tüdőröntgenen derült ki, kaptam antibiotikumot stb. Tudom,hogy ez nem játék, mennyire kell pihenni ilyenkor? Sétálni voltam maximum az utóbbi 2 napban de nem sokat, hiányzik a mozgás de természetesen nem akarok rontani a betegségen.

2018. febr. 9. 00:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
semmilyen légúti betegségre ne edzz.
2018. febr. 9. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Amíg ki nem gyógyulsz hanyagold az edzést, mivel maga az edzés okozhat stresszt a szervezetednek, szerintem éppen eléggé megvan ezzel terhelve a szervezeted, hogy egy súlyosabb kórkép ellen küzd.

Majd ha szépen negatív lesz minden, kezd el szépen fokozatosan, de ne tedd tönkre magadat. Jobbulást kívánok és pihend ki magad. :)

2018. febr. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!:)
2018. febr. 9. 11:10
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha tüdőgyulladásod van, akkor jobb lenne ha maradnál a lakásban pár napig ameddig szeded a gyógyszert és nem jössz rendbe.
2018. febr. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!