Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan tudnék holnapra beteg...

Hogyan tudnék holnapra beteg lenni (lázas)?

Figyelt kérdés
Igen tudom hogy lesznek olyanok akik azt írják hogy te hülye vagy ne legyél beteg és még más hasonló akik ezt szeretnék írni kérem ne! Aki tud egy jó ötletet az írja kicsit szeretnék itthon maradni pihenni kB egy hetet mert már nagyon fáradt vagyok a sulitól és stresszes is kéne egy kis pihenés. Valaki valami ötlet a szüleim nem tudják igazolni csak orvos és ugye csak akkor ha beteg vagyok. De lehetek kamu beteg is ha van valakinek jó ötlete kérlek ne szóljatok le.
2018. jan. 15. 06:58
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagy legalább valami hasmenés ha hazajovök azt mondom szüleimnek hogy 4x volt hasmenésem de kéne itthonra is hasmenés valaki?
2018. jan. 15. 07:17
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Nem, nem csak azt írjuk, ne legyél beteg, hanem ezt is, hogy ez két-három naponta ismétlődő kérdés.

Ha stresszes és fáradt vagy, menj el az orvosodhoz, s mond ezt el nekik. Ilyen alapon is adhat igazolást, nem csak láz meg hasonlók esetén.

Szülő már nem igazolhat pár napot?

2018. jan. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Most volt téli szünet, pihenhettél. Szokásos vasárnap esti kérdés.
2018. jan. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Szánalmas
2018. jan. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Ezek szerint megkezdődött a félévi felmérők ideje!
2018. jan. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Menj ki pólóban a hidegre, ha ezt akarod.
2018. jan. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezen a fáradtságon csak túl kell lendülni. Én eddig egy napot hiányoztam a suliból, azon kívül csak a szünetek meg a hétvégék voltak amikor pihenhettem. Én is nagyon fáradt vagyok, napi hét órám van, csak közgazdasági tantárgyak mert OKJ-n vagyok mégis kibírom.
2018. jan. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szüleim nem tudnak igazolást adni de kérem aki nem a kérdésre válaszol kíméljen már vagy 6x voltam ezzel orvosnál amit írtok de semmi
2018. jan. 15. 15:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Te általában minden 2 hét után be szoktál iktatni 1 hetet így suliidőben ?
2018. jan. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!